Czy Cheryl to czarownica? Madelaine Petsch komentuje najnowszy odcinek "Riverdale". Co jeszcze nas czeka?

"Riverdale" (Fot. CW)

Za nami kolejny odcinek "Riverdale". Do Rivervale zawitała Sabrina Spellman, a główne wątki toczyły się wokół jedynej w swoim rodzaju Cheryl Blossom. Co do powiedzenia ma Madelaine Petsch?

Nowy sezon "Riverdale" to istna jazda bez trzymanki. Śmierć głównego bohatera, Toni poświęcająca się dla syna, Reggie zabrany przez diabła – a teraz Cheryl (a raczej Abigail), której dusza opuściła nasz świat. Madelaine Petsch skomentowała najnowszy odcinek.

Riverdale sezon 6 – czy Cheryl to czarownica?

W odcinku "Witching Hour(s) dowiedzieliśmy się, że Cheryl Blossom to tak naprawdę Abigail Blossom, która zmieniała swoją tożsamość, by ukryć to, że jest nieśmiertelna. Czy to oznacza, że powinniśmy inaczej spojrzeć na to, co działo się w poprzednich sezonach? Aktorka odpowiedziała na to pytanie w rozmowie z TVLine:

– Zdecydowanie istnieją elementy, które są związane tylko z wydarzeniem "Rivervale", i myślę, że będzie to bardzo jasne, gdy "Rivervale" się zakończy. Ale myślę, że są też elementy, które są kontynuowane w serialu. Są więc części Cheryl, które powinniśmy przemyśleć, ale nie sądzę, że dotyczy to całej Cheryl.

Riverdale sezon 6 Madelaine Petsch

"Riverdale" (Fot. CW)

W finale poprzedniego sezonu Cheryl przysięgła zemstę na Archiem (KJ Apa), Betty (Lili Reinhart) i Jugheadzie (Cole Sprouse), których przodkowie spalili jej przodkinię na stosie. Petsch podkreśliła, że możemy spodziewać się odniesień do tego wątku w dalszej części sezonu:

– Nikt nie jest bezpieczny. Dzieje się wiele rzeczy. To nic, czego byście się spodziewali. Powiem tylko, że w "Rivervale" jest postać, którą nadal będziecie oglądać w Riverdale, a ona ma związek ze mną. To wszystko, co powiem.

Czy może chodzić o Sabrinę Spellman? W końcu sam twórca ostatnio zasugerował, że wiedźma ma szansę jeszcze pojawić się w Riverdale.

Riverdale sezon 6 – zobaczcie zapowiedź 5. odcinka

Przed nami 5. odcinek 6. sezonu, który zakończy wydarzenie "Rivervale". Będzie to równocześnie 100. odcinek serialu. W odcinku pt. "The Jughead Paradox", zobaczymy nawiązania do oryginalnych komiksów o Archiem i spółce – koniecznie obejrzyjcie zdjęcia. Jest też krótki opis fabuły odcinka:

W obliczu dziwnych zdarzeń dookoła niego, Jughead rozpocznie poszukiwanie odpowiedzi, co poprowadzi go do odkrycia prawdy o Rivervale.

Wszystko, co dzieje się Rivervale, ma mieć wpływ na wydarzenia w późniejszych odcinkach "Riverdale". Zapowiedź sugeruje, że wraz z Jugheadem poznamy tajemnicę, która się za tym kryje. Dodatkowo słowa Veroniki wskazują na to, że faktycznie mamy do czynienia z alternatywną rzeczywistością.

Kolejne odcinki Riverdale we środy na Netfliksie

REKLAMA