Jeszcze więcej zdjęć z 2. sezonu "Wiedźmina". Wśród nich nowa postać, którą zagra gwiazda "Outlandera"

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Na niecały tydzień przed premierą 2. sezonu "Wiedźmina" Netflix wypuścił kolejne zdjęcia. Jest w tym gronie Dijkstra, szef Wywiadu Redańskiego, w którego wcieli się Graham McTavish.

Nowy "Wiedźmin" nadchodzi wielkimi krokami. Premiera 2. sezonu planowana jest na 17 grudnia, a tymczasem scenarzyści pracują nad 3. sezonem.

Wiedźmin sezon 2 – Graham McTavish jako Dijkstra

W 2. sezonie nie zabraknie nowych osób w obsadzie – najgłośniejszy casting to Kim Bodnia z "Mostu nad Sundem" jako Vesemir, przybrany ojciec Geralta. W 1. odcinku, opartym na opowiadaniu "Ziarno prawdy", pojawi się z kolei Kristofer Hivju z "Gry o tron" jako Nivellen. Natomiast w 4. odcinku, "Redanian Intelligence", zobaczymy Grahama McTavisha z "Outlandera" jako Sigismunda Dijkstrę, szefa Wywiadu Redańskiego. W fanowskim serwisie Redanian Intelligence pojawiło się jego zdjęcie.

wiedźmin sezon 2 Dijkstra

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Nowe jest również zdjęcie Geralta (Henry Cavill), które widzicie u góry, a do tego dochodzą Yennefer (Anya Chalotra), Ciri (Freya Allan), Jaskier (Joey Batey) i Triss (Anna Shaffer). Wszyscy w trochę innym wydaniu, niż kiedy widzieliśmy ich ostatnio.

wiedźmin sezon 2

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

wiedźmin sezon 2

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

wiedźmin sezon 2

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

wiedźmin sezon 2

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

W 2. sezonie "Wiedźmina" zobaczymy, jak Geralt z Rivii, przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna – do domu swojego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Tutaj znajdziecie naszą przedpremierową recenzję 2. sezonu "Wiedźmina". Dowiedzcie się również, jak wyglądało kręcenie serialu w czasie pandemii.

Wiedźmin sezon 2 – premiera 17 grudnia na Netflix

REKLAMA