Kto był najgorszym czarnym charakterem w "Domu z papieru"? Serialowy Arturo ma pewnego kandydata

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

W ciągu pięciu sezonów "Domu z papieru" zostało nam przedstawionych kilku czarnych bohaterów. Który z nich był najgorszy? Enrique Arce wskazuje swojego kandydata.

"Dom z papieru" to historia, w której głównymi złoczyńcami wcale nie był gang złodziejaszków. Fani znienawidzili postacie Gandii i Artura. Który z nich był gorszy? Enrique Arce ma swój typ.

Dom z papieru – tych postaci fani nienawidzili

Enrique Arce, który wcielał się w postać niesławnego Artura, uważa, że koniec końców to nie jego bohater zasługuje na miano najgorszego. Aktor w rozmowie z TVLine wspomniał, że kiedy pojawili się Gandia (Jose Manuel Poga) i Tamayo (Fernando Cayo), fani zmienili obiekt frustracji:

– Ludzie krzyczeli na mnie na ulicy, bo tak bardzo nienawidzą Artura. Ale jedną z najlepszych rzeczy, jakie mogły mi się przytrafić, byli Tamayo i Gandia. Ludzie nienawidzą ich jeszcze bardziej.

dom z papieru gandia

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Przypomnijmy – Gandia zamordował Nairobi (Alba Flores), która była ulubienicą widzów. Z kolei Tamayo w finale serialu przeszedł swego rodzaju przemianę. Sam Fernando Cayo broni swojego bohatera:

– Pułkownik wcale nie jest taki zły. To rodzinny facet i mąż, który po prostu starał się wykonywać swoją pracę. Czy popsuł sprawy dla siebie i dla hiszpańskiego rządu? Tak, ale nigdy nie przestał próbować to wygrać, nawet kiedy nie był w stanie.

"Dom z papieru" powrócił po  raz ostatni 3 grudnia. Obsada chętnie wspomina chwile na planie i dzieli się ciekawostkami zza kulis. Ostatnio aktorzy przyznali, że nie lubili kultowych kostiumów.

W finałowych odcinkach "Domu z papieru" akcja rozpoczyna się niedługo po dramatycznych wydarzeniach z pierwszej części. Tokio nie żyje, wróg wciąż czai się w Banku Hiszpanii, a Profesor popełni jeden z największych błędów swojego życia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją sezonu 5B "Domu z papieru".

Dom z papieru – sezon 5B jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA