Nawet aktorzy nie wiedzieli o twiście z finału 3. sezonu "Sukcesji". Brian Cox zdradza tajne kulisy odcinka

"Sukcesja" (Fot. HBO)

Finał 3. sezonu "Sukcesji" to najlepiej oceniany przez widzów odcinek tego serialu. Brian Cox powiedział w wywiadzie, co twórcy zdradzili mu na jego temat z wyprzedzeniem. Spoilery.

"Sukcesja" w finale 3. sezonu kolejny raz zszokowała widzów. Podczas gdy dzieci Logana myślały, że znalazły furtkę, by powstrzymać ich ojca przed sprzedażą firmy, ten jak zwykle uprzedził ich ruch. A wszystko dzięki nieoczekiwanej pomocy ze strony Toma (Matthew Macfadyen) i Grega (Nicholas Braun). Dla oglądających mogło być to zaskoczenie – tak też było dla większości obsady. Ale okazuje się, że byli i tacy, którzy z wyprzedzeniem wiedzieli, dokąd zmierza cała historia.

Sukcesja sezon 3 – Brian Cox znał finał wcześniej

W rozmowie z The Hollywood Reporter grający Logana Brian Cox zdradził, że tak jak jego bohater, był o kilka kroków przed wszystkimi i wiedział, dokąd zmierza cała historia:

– W pewnym sensie wiedziałem, że to się wydarzy. Byłem jedyną osobą, która wiedziała o tym przez cały czas – zostałem poinformowany wcześniej. Normalnie wolę nie wiedzieć nic o scenariuszach, ale powiedziano mi, w jakim kierunku zmierzamy. Było nieco inaczej, niż zostało mi to zasugerowane, ale tak właściwie doszło to do skutku.

Sukcesja sezon 3 finał Brian Cox

"Sukcesja" (Fot. HBO)

Aktor wypowiedział się także na temat tego, czy jego 80-letni bohater naprawdę zamierza mieć jeszcze jedno dziecko. Jego zdaniem nie jest to wcale takie jasne:

– Myślę, że może w tym być element prawdy, jeśli spojrzymy na to, że byli już w historii faceci mający dzieci w tak późnym wieku. Myślę, że jest w tym prawdopodobnie element prawdy. Nie chcę jednak wypowiadać się bardziej na ten temat, ponieważ to wciąż niejednoznaczne. To dosyć niejednoznaczne, ale z pewnością może być w tym ziarno prawdy, może też chodzić po prostu o to, że stara się żyć zdrowo.

Zanim poznamy prawdę na ten temat, będziemy musieli trochę poczekać, ponieważ prace nad kolejnym sezonem "Sukcesji" jeszcze nie ruszyły. Dlatego też jeszcze długo będziemy dyskutować o tym, co wydarzyło się w finale 3. sezonu. Zobaczcie, co na jego temat mieli do powiedzenia twórcy oraz grający Toma Matthew Macfadyen.

Sukcesja jest dostępna w serwisie HBO GO

REKLAMA