"Słodkie Magnolie" powracają z 2. sezonem – jest data premiery i pierwsze zdjęcia. Co dalej u przyjaciółek?

"Słodkie Magnolie" (Fot. Netflix)

"Słodkie Magnolie" powrócą z 2. sezonem w przyszłym roku. Serial ma już oficjalną datę premiery, a w sieci pojawiły się również pierwsze zdjęcia promocyjne.

"Słodkie Magnolie" to serialowa adaptacja serii książek Sherryl Woods. Historia skupia się wokół Maddie Townsend i jej przyjaciółek z małego miasteczka w Karolinie Południowej. Netflix ogłosił, że 2. sezon pojawi się na platformie 4 lutego 2022 roku. Zobaczymy 10 nowych odcinków.

Słodkie Magnolie sezon 2 – zobaczcie zdjęcia

1. sezon serialu zakończył się niezłym cliffahangerem. Po szkolnym balu doszło do bójki i wypadku samochodowego – jednak widzów pozostawiono z pytaniem, kto przebywał w pojeździe. Gwiazda serialu JoAnna Garcia Swisher wprost powiedziała, że nowe odcinki będą pełne emocji. Wskazuje na to również oficjalny opis 2. sezonu:

2. sezon rozpoczyna się od tego, że Maddie, Helen i Dana Sue dowiadują się, kto jest w samochodzie. Ale to tylko pierwsza z wielu niespodzianek, które przyniesie noc balu maturalnego – niespodzianek, które zmienią relacje w całym mieście. Przyjaźnie się rozpadają. Stare miłości się kończą, a nowe zaczynają. Długo skrywane tajemnice zakłócają pracę, zmieniają życia i układ sił w Serenity. Dotyka to każdego. Ale zarówno w śmiechu, jak i w stracie, Słodkie Magnolie nadal walczą o to, co jest właściwe dla nich samych i dla ludzi, których kochają - nawet jeśli te wysiłki mają wysoką cenę. Czy odkryją, że są problemy, których nie rozwiąże nawet wieczór z margaritami?

słodkie magnolie sezon 2 kiedy premiera

"Słodkie Magnolie" (Fot. Netflix)

słodkie magnolie sezon 2 kiedy premiera

"Słodkie Magnolie" (Fot. Netflix)

Pewne jest, że w prywatnym życiu bohaterek nie zabraknie zawirowań.  Maddie stanie przed trudnym wyborem – pomiędzy rodzącym się uczuciem do Cala (Justin Bruening) a sugestiami jej byłego męża, by do siebie wrócili ze względu na dobro dzieci. Helen (Heather Headley) pomimo rozstania z partnerem nadal pragnie mieć dziecko, zaś Dana (Brooke Elliot) będzie starać się utrzymać swój biznes.

Twórczyni serialu Sheryl J. Anderson ma naprawdę ambitne plany – jak powiedziała, ma pomysły na wiele kolejnych sezonów serialu. Seria książek, która stanowi materiał źródłowy, liczy aż 11 powieści.

Słodkie Magnolie sezon 2 – premiera 4 lutego na Netfliksie

słodkie magnolie sezon 2 kiedy premiera

"Słodkie Magnolie" (Fot. Netflix)

REKLAMA