Kristin Davis jako jedna z "Przyjaciół"? Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" ubiegała się o rolę Moniki

"I tak po prostu" (Fot. HBO Max)

Kristin Davis powróciła jako Charlotte w głośnej kontynuacji "Seksu w wielkim mieście". Jak się okazuje, zanim została jedną z czterech przyjaciółek, ubiegała się o rolę w innym kultowym serialu.

Kristin Davis stała się popularna dzięki roli Charlotte York w kultowym już serialu "Seks w wielkim mieście". Aktorka zdradziła, że zanim dołączyła do produkcji HBO, ubiegała się o rolę w innej popularnej produkcji.

Przyjaciele: Kristin Davis chciała grać Monicę

Kristin Davis wraz z Sarah Jessicą Parker i Cynthią Nixon aktywnie promuje sequel "Seksu w wielkim mieście" – "I tak po prostu". Davis pojawiła się w odcinku "The Late Late Night Show with James Corden", w którym opowiedziała, że brała udział w castingu do serialu "Przyjaciele".

– Myślę, że byłam jedną z 8000 młodych kobiet, które starały się o rolę Moniki, a Courteney Cox ją dostała. Courteney i ja uczęszczałyśmy w tym czasie na te same zajęcia jogi i czasem spędzałyśmy razem czas. Reszta z nas była bezrobotnymi aktorkami/kelnerkami, więc wychodziłyśmy wspólnie po zajęciach.

Według słów Davis, Courteney Cox miała naprawdę dobre przeczucia po nakręceniu pilota "Przyjaciół". Do tego stopnia, że postanowiła sobie sprawić drogie auto.

– Pewnego dnia Courteney zapytała, czy chcemy z nią iść porozglądać się za samochodem. Najwyraźniej wycieczka na zakupy zbiegła się z kręceniem pilota, ponieważ [Courteney] powiedziała, że ma naprawdę dobre przeczucia i chyba kupi sobie porsche. Wszyscy myśleliśmy sobie: wow, serio? To był pilot "Przyjaciół" i rzeczywiście, wszystko poszło dobrze.

Cztery lata później, Kristin Davis dołączyła do obsady "Seksu w wielkim mieście". Co ciekawe, koniec końców, pojawiła się również na planie "Przyjaciół". Aktorka zagrała epizodyczną rolę w 7. sezonie, w odcinku "Ten z działem bibliotecznym Rossa".

W czwartek zobaczymy kolejny odcinek "I tak po prostu", w którym Charlotte będzie próbować wywindować na nowy poziom przyjaźń z Lisą (Nicole Ari Parker). Tutaj znajdziecie jego zapowiedź.

Nowe odcinki I tak po prostu w czwartki na HBO GO

REKLAMA