3. sezon "Księgi czarownic" obejrzymy w styczniu na HBO GO. Zobaczcie polski zwiastun finałowej serii

"Księga czarownic" (Fot. Sky)

HBO GO zapowiedziało polską premierę 3. sezonu "Księgi czarownic". Będziemy go oglądać równo z Brytyjczykami – poznajcie szczegóły i zobaczcie polski zwiastun finałowej serii.

Magia, mroczne tajemnice i romanse powrócą w trzecim i zarazem ostatnim sezonie "Księgi czarownic". HBO GO właśnie podało polską datę premiery – jest ona dokładnie taka sama jak brytyjska, czyli 7 stycznia 2022 roku. Tego dnia do serwisu od razu dodany zostanie cały sezon, składający się z ośmiu odcinków.

Księga czarownic sezon 3 – polski zwiastun

Matthew (Matthew Goode) i Diana (Teresa Palmer) powrócą z 1590 roku do Sept-Tour, gdzie doszło do strasznych wydarzeń. Bohaterowie muszą odnaleźć brakujące strony Księgi Życia oraz samą Księgę, zanim będzie za późno. Ich wrogowie zwierają szyki, a ci, którzy od wieków czyhają na Matthew, wracają, aby się na nim zemścić.

W październiku podczas Comic-Conu w Londynie gwiazdy serialu, jak również producent Lachlan McKinnon, zdradzili, że finałowy sezon "Księgi czarownic" będzie większy, mroczniejszy i bardziej imponujący pod każdym względem.

– To w końcu finał serialu, trzeci rozdział. Tak więc możemy grać wszystkim. Mamy Dianę, która próbuje naprawić błędy Kongregacji i współpracuje z Matthew – który też przechodzi swoją drogę, wiecie, stara się zostać ojcem, którym zawsze chciał być. I wszyscy mają swoją rolę do odegrania w tej podróży. Więc to jest gigantyczne – powiedział McKinnon.

Teresa Palmer, dodała, że 3. sezon to nie tylko więcej mroku, ale też więcej głębi i emocji. Oprócz tego możemy spodziewać się jeszcze bardziej dynamicznej fabuły i stawek większych niż do tej pory. Tutaj znajdziecie wszystko o 3. sezonie "Księgi czarownic".

Księga czarownic sezon 3 – premiera 7 stycznia na HBO GO

REKLAMA