HBO Max zapowiada seriale na 2022 rok. "Westworld", "Stewardesa", "Barry", "Ród smoka" i wiele więcej

"Westworld" (Fot. HBO)

Wszystko wskazuje na to, że 2022 roku będzie pełen obiecujących serialowych premier i powrotów. HBO Max podzieliło się zapowiedzią tego, co czeka nas w przyszłym roku.

HBO Max zapowiedziało, co pojawi się na platformie w przyszłym roku. Widzowie mogą spodziewać się takich premier jak "Ród smoka", 2. sezon "Euforii" czy też nowy serial od twórcy "Downton Abbey" – "The Gilded Age".

HBO Max – jakie nowe seriale będą w 2022 roku?

W zapowiedzi pojawiają się także fragmenty "Westworld", które powróci po dłuższej przerwie z nowym sezonem. Zobaczymy również 2. sezon "Stewardesy" oraz takie nowości jak "Peacemaker" z Johną Ceną w roli głównej, "We Own This City" Davida Simona czy "Time Traveler's Wife", w którym wystąpi znana z "Gry o tron" Rose Leslie. Swoje miejsce w zapowiedzia znalazł także reboot "Słodkich kłamstewek" o nazwie "Pretty Little Liars: Original Sin".

Oprócz tego zapowiedziano powroty takich seriali, jak "Barry", "Mroczne materie", "A Black Lady Sketch Show", "Nierealne", "Plotkara", "Wychowane przez wilki", "Prawi Gemstonowie", "Hacks". Na platformie zadebiutują także "Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty", "The White House Plumbers", "Julia", "Love & Death", "DMZ", "The Staircase", piracki serial "Out Flag Means Death", a do tego mnóstwo filmów i spotkanie obsady na 20-lecie "Harry'ego Pottera".

Platforma HBO Max zawita do Polski w przyszłym roku, nie wiadomo jednak dokładnie. Zastąpi ona dotychczasowe serwisy streamingowe HBO dostępne na 20 rynkach w krajach nordyckich, Hiszpanii, Portugalii oraz Europie Środkowo-Wschodniej.

REKLAMA