Będzie 3. sezon "Emily w Paryżu"? Lily Collins i twórca Darren Star komentują cliffhangery z finału 2. serii

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

2. sezon "Emily w Paryżu" zakończył się paroma cliffhangerami, które wskazują, że to nie koniec losów bohaterki. Co może nas czekać w 3. sezonie?

Serial "Emily w Paryżu" powrócił z nowymi odcinkami. Kolejne szałowe stroje, bajeczne widoki – i mnóstwo komplikacji. Tytułowa bohaterka mierzyła się nie tylko z miłosnymi zawirowaniami, ale także z wyzwaniami zawodowymi. Gwiazda serialu Lily Collins i jego twórca Darren Star skomentowali finałowy odcinek.

Emily w Paryżu sezon 3 – co nas czeka dalej?

Ostatni odcinek 2. sezonu "Emily w Paryżu" pokazał główną bohaterkę postawioną przed wyborem pomiędzy dwoma mężczyznami i dwiema ścieżkami kariery. Po tym jak przyjazd Madeline (Kate Walsh), amerykańskiej szefowej Emily, do Paryża sprawił, że z Savoir niewiele zostało, Sylvie (Philippine Leroy-Beaulieu) założyła własną firmę. I w samej końcówce 2. sezonu zaproponowała pracę Emily, która dzięki temu mogłaby zostać w stolicy Francji na dłużej. Co dalej?

– Mam wrażenie, że my, scenarzyści, lubimy trafiać na krawędź klifu i trochę się tym bawimy, i jest wiele różnych sposobów, w jaki sprawy mogą się potoczyć. Zawsze mam wrażenie, że bierzemy pomysły na to, jak to wszystko może się potoczyć i próbujemy zaskoczyć samych siebie. Myślę, że Emily ma przed sobą wiele interesujących wyborów – mówi Darren Star w rozmowie z ET Online.

emily w paryżu sezon 3 co się wydarzy

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Jak przyznaje twórca, Emily ma wystarczająco powodów, żeby podjąć bardzo różne wybory, jeśli chodzi o dalszą ścieżkę życiową – i ścieżkę kariery.

– Stanęła przed poważną decyzją. Ma powody, żeby wybrać różne drzwi na końcu 2. sezonu i naszym wyzwaniem jest zdecydowanie, które z tych drzwi wybierze i dlaczego. O tym będzie 3. sezon. Kiedy mieszkasz w obcym kraju, jednym z pytań jest, gdzie jest twoje serce. Czy jest to miejsce, z którego pochodzisz, czy miejsce, w którym jesteś w tym momencie. Emily również będzie się z tym zmagać – tłumaczy Star w wywiadzie dla TVLine.

Emily w Paryżu sezon 3 – co z Emily i Gabrielem?

Druga kwestia to potencjalny mężczyzna życia Emily: czy będzie nim Gabriel, czy może jednak Alfie? Kiedy Emily była już gotowa, by pobiec do Gabriela (Lucas Bravo) i pomimo wszystko wyznać mu, że go kocha, w drzwiach jego mieszkania pojawiła się Camille (Camille Razat). Jak się okazało – para dała sobie drugą szansę, a dziewczyna wprowadziła się do ukochanego.

Twórca serialu Darren Star podkreśla, że według niego uczucia Gabriela do obu kobiet są szczere, a on sam czuje się zagubiony w całej sytuacji. A jak to komentuje Lily Collins?

– Pamiętam, że czytałam i myślałam: nie no, dajcie spokój! Ona w końcu zdobywa się na odwagę, by coś powiedzieć i wtedy oczywiście Camille jest za drzwiami. Uwielbiam fakt, że Camille miała swoje małe słuchawki AirPods w uszach, więc to wszystko psuje, ponieważ kiedy ją słyszy, odwraca się tak niewinnie.

Mówi coś w stylu: "Ojej, nie widziałam cię tam", ale tak naprawdę to idealny obraz postaci Camille w tym sezonie, ponieważ jest tak wiele niewypowiedzianych momentów, kiedy Camille grająca Camille jest tak genialna w poruszaniu się po tej cienkiej linii: czy ona wie? Czy nie wie? Czy jest w tym momencie wredna? Czy jest miła? Więc pomysł, że Emily się o tym dowiaduje i jest tym tak wstrząśnięta, wydał mi się po prostu idealny, a ta sytuacja... Byłam zdruzgotana jej losem. Myślałam sobie: O Boże, no oczywiście – mówi aktorka w ET Online.

emily w paryżu sezon 3 co się wydarzy

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Czy powstanie 3. sezon serialu? Chociaż wydarzenia na to wskazują, Lily Collins nie ma pojęcia co czeka Emily.

– Naprawdę nie wiem i my ciągle pytamy, kiedy się dowiemy i czy w ogóle się dowiemy, czy dostaniemy 3. sezon. Co się wydarzy? Naprawdę chcemy wiedzieć.

Collins już wcześniej podkreślała, że ma nadzieję, że "Emily w Paryżu" dostanie zamówienie na 3. sezon. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy faktycznie tak będzie.

2. sezon Emily w Paryżu od 22 grudnia na Netfliksie

REKLAMA