To nie koniec przygód Emily w Paryżu? Lily Collins ma nadzieję, że powstanie 3. sezon serialu

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Tegoroczne święta spędzimy we Francji. "Emily w Paryżu" powróci z 2. sezonem pod koniec miesiąca, a gwiazda serialu Lily Collins ma nadzieję, że na tym się nie skończy.

2. sezon "Emily w Paryżu" trafi na Netfliksa 22 grudnia. Zwiastun zapowiada kolejne miłosne komplikacje i istną rewię mody. Lily Collins nie ukrywa, że chce, by historia Emily dostała kolejny rozdział.

Emily w Paryżu – Lily Collins ma nadzieję na 3. sezon

Lily Collins rozmawiała z magazynem "Glamour" na temat 2. sezonu serialu. Aktorka ma nadzieję, że kontynuacja losów Emily spodoba się widzom równie mocno i "Emily w Paryżu" otrzyma zamówienie także na kolejną serię.

– Naprawdę mam nadzieję, że ludzie będą śmiać się i uśmiechać się, i będą mieli to samo wrażenie ucieczki od problemów i frajdę, jaką mieli w pierwszym sezonie. Mam nadzieję, że widzowie odnajdą więcej siebie w różnych postaciach i poczują się dostrzeżeni i reprezentowani w serialu. I mam nadzieję, że dostaniemy sezon trzeci, bo naprawdę mam nadzieję, że uda nam się wrócić i zrobić to jeszcze raz – powiedziała.

emily w paryżu sezon 3 czy będzie

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Pierwszy sezon serialu spotkał się nie tylko z pozytywnym odbiorem. Nie zabrakło krytyki i oskarżeń o krzywdzące przedstawienie Francuzów. Collins nie ukrywa, że na początku była zaskoczona reakcjami.

– Nie spodziewałam się, że to nagle sprawi, że ludzie się zdenerwują. Robimy sobie też żarty z Ameryki. Emily równie chętnie wspomina o tym, skąd pochodzi, i żartuje się z niej tak samo, jak z jej współpracowników czy sposobu życia w Ameryce. I tak, gdy chodziło o małe drobiazgi dotyczące ogółu albo że schrzaniłam wiek, śmiałam się z tego. Zawaliłam, przepraszam. Wiem, że w tej branży nie każdy będzie kochał to, co robisz, przez cały czas – jestem w niej od dawna, dorastałam w niej.

Twórca serialu Darren Star już wcześniej zapowiadał, że w nowych odcinkach tytułowa bohaterka dojrzeje, co również podkreśliła Lily Collins. Bohaterka przestanie zachowywać się jak typowa turystka.

– Rzeczywiście udajemy się w różne rejony miasta i widać, jak Emily stara się trochę bardziej i podejmuje wysiłek w swoim nowym mieście. Ona naprawdę wtapia się w to środowisko i pozwala sobie na stanie się z nim jednością.

emily w paryżu sezon 3 czy będzie

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

W 2. sezonie "Emily w Paryżu" bohaterka będzie musiała zmierzyć się z konsekwencjami upojnej nocy z Gabrielem (Lucas Bravo). Przystojny sąsiad to równocześnie były chłopak jej koleżanki Cami (Camille Razat), która wkrótce zacznie się zastanawiać, dlaczego jej eks jednak postanowił zostać w Paryżu. Co jeszcze nas czeka? Tutaj znajdziecie wszystko o 2. sezonie "Emily w Paryżu".

2. sezon Emily w Paryżu od 22 grudnia na Netfliksie

REKLAMA