Ekipa "Stranger Things" nie zapomniała o Barb. Serialowy Bob popiera fanowską akcję #JusticeForBarb

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Chociaż przyjaciółka Nancy, Barb, pojawiła się w "Stranger Things" na krótko, fani ją pokochali. Sean Astin, serialowy Bob, uważa, że bohaterka powinna otrzymać lepsze zamknięcie wątku.

Barb (Shannon Purser) to przyjaciółka Nancy, która stała się jedną z pierwszych ofiar Demogorgona. "Stranger Things" w późniejszych sezonach nie odnosiło się do postaci, co wywołało prawdziwe poruszenie wśród fanów, domagających się "sprawiedliwości" dla bohaterki. Okazuje się, że ekipa serialu też nie zapomniała o Barb.

Stranger Things – Sean Astin o akcji #JusticeForBarb

2. sezon "Stranger Things" przedstawił nam postać sympatycznego Boba, chłopaka Joyce (Winona Ryder). Wcielający się w niego Sean Astin ostatnio udzielił wywiadu dla Screen Rant z okazji 20-lecia "Władcy Pierścieni", gdzie nawiązał do akcji fanów #JusticeForBarb.

– Bob was kocha. Ale jest jedna sprawa – oddano mu sprawiedliwość. Bob zginął bohaterską śmiercią. Barb – nikt nie wie, co do cholery się z nią stało. Musimy oddać jej sprawiedliwość! Możemy postawić Bobowi pomnik, coś w rodzaju pomnika bohatera. Może przejadę się na koniu albo coś w tym stylu, żeby [go] uczcić. Nazwą szkołę Hawkinsa jego imieniem albo coś w ten deseń. Ale jemu oddano [sprawiedliwość]... Czym  jest sprawiedliwość?

stranger things sean astin barb

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Przypomnijmy – Bob zginął, po tym jak upewniał się, że Joyce i kilkoro innych bohaterów zdoła uciec z laboratorium w Hawkins przed krwiożerczą hordą demopsów. Z kolei śmierć Barb przeszła bez echa w serialu – twórcy prawdopodobnie nie spodziewali się, że fani tak polubią bohaterkę.

"Stranger Things" powróci z nowymi odcinkami latem przyszłego roku. Spoilerów na temat 4. sezonu nie brakuje – ostatnio Finn Wolfhard zdradził, jak długo Byersowie pozostaną w Kalifornii.

4. sezon Stranger Things zobaczymy latem 2022

REKLAMA