Billy jeszcze namiesza w "Stranger Things"? Dacre Montgomery ma pojawić się w 4. sezonie serialu

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Dzień Stranger Things przyniósł nowe teasery 4. sezonu, a także kilka innych informacji. Jedna z nich szczególnie przykuła uwagę i pojawiło się pytanie – czy Billy powróci?

6 listopada to Dzień Stranger Things – z tej okazji w sieci pojawiła się m.in. nowa zapowiedź 4. sezonu serialu, która potwierdziła wyjazd Byersów i Jedenastki do Kalifornii. Na tym nie koniec, bo otrzymaliśmy także tytuły odcinków i jeden z nich szczególnie zainteresował widzów.

Stranger Things sezon 4 – Billy powróci do serialu?

Mowa o odcinku "Drogi Billy". Billy'ego poznaliśmy w 2. sezonie. Przyrodni brat Max (Sadie Sink) był prześladowcą i głównym antagonistą 3. sezonu "Stranger Things", choć nie ze swojej winy. Opętany przez Łupieżcę Umysłów nieźle namieszał i ostatecznie zginął, poświęcając siebie, by uratować Max i jej przyjaciół.

Dacre Montgomery wywołał burzę w zeszłym roku, gdy dodał na Twittera zdjęcia w charakteryzacji Billy'ego. Już wtedy pojawiły się spekulacje na temat powrotu bohatera do serialu. Portal Cheat Sheet przeprowadził śledztwo i jak się okazuje, w bazie IMDb aktor faktycznie znajduje się w obsadzie 4. sezonu. Jego nazwisko widnieje jednak przy 6. odcinku, zatytułowanym "W głąb" ("The Dive").

Na razie ani twórcy, ani sam Darce Montgomery nic nie potwierdzają. Być może aktor pojawi się we flashbackach, ale pojawiły się także teorie o m.in. sklonowaniu bohatera. Teoretycznie w świecie "Stranger Things" wszystko jest możliwe, ale na odpowiedź jeszcze poczekamy. Premiera nowego sezonu planowana jest dopiero latem 2022 roku.

4. sezon Stranger Things w 2022 roku na Netfliksie

REKLAMA