Kogo powinna wybrać bohaterka "Emily w Paryżu" – Gabriela czy Alfiego? Aktorzy podają swoje typy

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

2. sezon "Emily w Paryżu" to kolejne miłosne problemy. Poza Gabrielem w życiu Emily pojawił się Alfie, a widzowie zaczęli opowiadać się różnych stronach. Po której stronie stoją aktorzy?

Nowy sezon "Emily w Paryżu" sprawił, że życie głównej bohaterki skomplikowało się jeszcze bardziej. Poza uczuciami do Gabriela (Lucas Bravo), jej serce zaczęło otwierać się na znajomość z Alfiem (Lucien Laviscount). Co na temat tych miłosnych zawirowań mają do powiedzenia serialowi aktorzy?

Emily w Paryżu sezon 2 – aktorzy o wyborze Emily

Camille Razat, czyli serialowa Camille, w rozmowie z E! News powiedziała, że chciałaby, aby Emily (Lily Collins) dalej rozwijała swoją relację z Alfiem. Jednym z powodów jest fakt, że wtedy jej bohaterka nie będzie już musiała martwić się o swój związek z Gabrielem.

– Myślę, że Alfie jest świetny. I myślę, że świetnie pasuje [do Emily], bo jest naprawdę zabawny. On sprawia, że ona się śmieje. Gabriel nie rozśmiesza jej tak bardzo. To inny typ relacji. I myślę, że Emily potrzebuje kogoś, kto ją rozśmieszy.

emily w paryżu sezon 2 alfie gabriel

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

W podobnym tonie wypowiadał się Laviscount. W tej samej rozmowie przyznał, że dzięki Alfiemu główna bohaterka w końcu mogła stać się trochę bardziej spontaniczna.

– Myślę, że Emily potrzebuje kogoś, kto potrafi ją wyrwać z tej bańki, w której ona tak dużo pracuje. Myślę, że Alfie otwiera przed nią furtkę do bycia wolną, do odkrywania siebie dla siebie, bez konieczności martwienia się o innych. Ona może być przy nim po prostu sobą. Więc jeśli Alfie faktycznie jest dla niej odpowiedni na dłuższą metę, to kto wie?

W finałowym odcinku Emily chciała wyznać Gabrielowi, że go kocha – jednak okazało się, że do mężczyzny wprowadziła się Camille. Co powinna zrobić bohaterka? Lucas Bravo przyznał, że podobnie jak Emily, nie ma pojęcia.

– Trudno mi powiedzieć, kto lepiej do siebie pasuje, bo to tak różne charaktery. Gabriel to zagubiony, beznadziejny romantyk, facet pełen pasji. A Alfie jest bardzo przyziemny i pracuje w finansach. To dwa różne światy. Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, tak samo jak Emily nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie.

Czy "Emily w Paryżu" powróci z kolejnym sezonem? Wypowiedzi twórcy serialu i Lily Collins na temat finałowych cliffhangerów na to wskazują, jednak nic nie zostało oficjalnie potwierdzone.

2. sezon Emily w Paryżu jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA