"Księga czarownic" będzie mieć słodko-gorzki finał. Matthew Goode i Teresa Palmer o zakończeniu serialu

"Księga czarownic" (Fot. Sky)

"Księga czarownic" powróci z trzecim i równocześnie finałowym sezonem już w piątek. Matthew Goode nie ukrywa, że jest dumny z serialu, a Teresa Palmer obiecuje słodko-gorzkie zakończenie.

3. sezon serialu "Księga czarownic" pojawi się 7 stycznia na HBO GO. Tego dnia po raz ostatni będziemy obserwować przygody zakochanych czarownicy i wampira – finałowy sezon zostanie dodany do serwisu od razu w całości.

Księga czarownic sezon 3 – aktorzy o końcu serialu

Matthew Goode w rozmowie z Radio Times nie ukrywał swojej dumy z serialu i dziękował całej ekipie, w tym ekranowej partnerce, Teresie Palmer.

– To było wspaniałe, jestem z tego [serialu] bardzo dumny. Myślę, że w nadchodzących latach będziemy patrzeć na to z sentymentem. Spotkaliśmy wielu wspaniałych i niesamowitych ludzi, cudownie było pracować tak blisko z Teresą, to było jak spełnienie marzeń. Nie ma ani jednej serii, w której się pojawiła i nie była w ciąży lub zaraz po porodzie, ona jest naprawdę niesamowita.

księga czarownic sezon 3

"Księga czarownic" (Fot. Sky)

Parę słów od siebie powiedziała także Teresa Palmer. Aktorka zdradziła, że czeka nas słodko-gorzkie zakończenie i nie omieszkała wspomnieć jak ważną postacią jest dla niej Diana.

– Wiemy, że to ostatni [sezon] i pożegnamy się z wieloma znajomymi twarzami. Ale ja naprawdę uwielbiam to, że miałam trzy solidne lata, aby wczuć się w postać i poznać ją oraz zawiłości tego, kim jest. Celebruję jej triumfy i zwycięstwa, jestem z nią w jej słabościach i momentach, w których czuje się niepewnie i się boi. Uwielbiam to w niej. [Ona] jest tak silnym wzorem do naśladowania i kocham to, jak bardzo wczuwa się w swoje autentyczne ja. Jestem z niej dumna i wiem, że zostanie ze mną na zawsze.

W 3. sezonie "Księgi czarownic" Matthew i Diana wracają z XVI wieku do teraźniejszości i odkrywają tragedię w Sept-Tours. Muszą odnaleźć brakujące strony Księgi Życia, zanim będzie za późno, bo potwór z przeszłości Matthew czeka na jego powrót. Tutaj znajdziecie zwiastun.

Księga czarownic sezon 3 – premiera 7 stycznia na HBO GO

REKLAMA