Powstanie nie jeden, a dwa kolejne sezony "Squid Game"? Rozmowy twórcy z Netfliksem dobiegają końca

"Squid Game" (Fot. Netflix)

Rozmowy na temat kontynuacji "Squid Game" to gorący temat. Fani serialu niecierpliwie czekają na odpowiedź, a jak się okazuje – w grę wchodzi nie jeden, a dwa kolejne sezony.

"Squid Game" pobiło wszelkie rekordy Netfliksa, dlatego nic dziwnego, że zamówienie 2. sezonu wydaje się czystą formalnością – choć jeszcze nic nie zostało oficjalnie potwierdzone. Tymczasem twórca serialu Hwang Dong-hyuk zasugerował, że zielone światło otrzyma nie tylko drugi, ale i 3. sezon.

Squid Game – Netflix zamówi od razu 3. sezon?

Hwang Dong-hyuk rozmawiał z koreańską stacją KBS (via Soompi), w którym zdradził na jakim etapie są rozmowy z Netfliksem dotyczące kontynuacji serialu.

– Jestem w trakcie dyskusji z Netfliksem w sprawie 2. i 3. sezonu ["Squid Game"]. Myślę, że wkrótce dojdziemy do jakiejś konkluzji. Wiemy, że wiele osób czeka, więc wszyscy ciężko pracują, aby przygotować się do kolejnego sezonu z pozytywnym nastawieniem.

Squid Game

"Squid Game" (Fot. Netflix)

A o czym będzie kontynuacja? Teorii na ten temat nie brakowało – a teraz twórca odkrył karty i zdradził, na czym skupi się fabuła 2. sezonu.

– W centrum uwagi będzie historia Seong Gi-huna rozwikłującego [tajemnice organizacji stojącej za grą]. Nadrzędną linią fabularną 2. sezonu będzie historia ludzi, których Gi-hun spotyka i tych, za którymi goni.

Netflix także potwierdził, że trwają rozmowy nie tylko o jednym, ale kolejnych dwóch sezonach – jednak nic nie zostało jeszcze oficjalnie ustalone.

Squid Game jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA