Jonathan Groff bez wahania wróciłby do "Mindhuntera". Aktor mówi o szansach na 3. sezon

"Mindhunter" (Fot. Netflix)

3. sezon "Mindhuntera" wciąż stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Twórca serialu David Fincher zdaje się ciągle zmieniać zdanie, ale Jonathan Groff nie ukrywa, że jest gotów na powrót.

"Mindhunter" ostatnio powrócił dwa lata temu. Początkowo twórca serialu David Fincher zarzekał się, że 3. sezon nie powstanie, jednak w czerwcu pojawiło się doniesienie o jego negocjacjach z Netfliksem. Od tego momentu nic nie zostało potwierdzone. Co na to gwiazda serialu, Jonathan Groff?

Mindhunter – Jonathan Groff jest gotów zagrać w 3. sezonie

Aktor w serialu wcielał się w rolę agenta Forda. Groff zachwycił widzów swoją kreacją i jak sam mówi – jest gotów w każdej chwili ponownie zagrać bohatera. W rozmowie z The Hollywood Reporter podkreślił jednak, że "Mindhunter" to wizja Finchera i uszanuje każdą decyzję twórcy.

– Dla mnie "Mindhunter" to Fincher. Całe to doświadczenie było dla mnie zaszczytem, a praca z nim przywilejem. Nie jestem osobą, która lubi sport, ale to tak jak z Chicago Bulls [z lat 1997-1998]. Czy zaczynasz kolejny sezon z drużyną? Czy po prostu robisz to, co mówi menadżer? Ale jeśli menadżer uważa, że to powinno się skończyć, musisz go posłuchać. I tak właśnie czuję się w przypadku Davida.

Mindhunter sezon 3 czy będzie jonathan groff

"Mindhunter" (Fot. Netflix)

Groff nie ukrywa, że bez wahania zgodziłby się na powrót do serialu, podobnie jak inni członkowie obsady.

– W chwili, gdy [Fincher] powie, że chce zrobić kolejny [sezon], będę tam w sekundę. Ale ufam jego wizji i jego instynktom, więc jak zawsze, zostawiam to w jego rękach. Nie mogę sobie wyobrazić jednej osoby [z obsady], która nie wykorzystałaby takiej okazji.

W październiku reżyser serialu Asif Kapadia odniósł się do całej sytuacji i podkreślił, że wszystko jest w rękach fanów. Czy powstanie 3. sezon "Mindhuntera"? W tym momencie trudno powiedzieć. Ostatnio na Netfliksie pojawił się za to inny projekt Finchera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją "Voir. Potęga kina".

Mindhunter jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA