Jakie seriale będą w najbliższym tygodniu? "Księga czarownic", "Skandal w brytyjskim stylu" i inne premiery

"Skandal w brytyjskim stylu" (Fot. BBC)

Jakie seriale warto obejrzeć w tym tygodniu? Na HBO GO pojawi się "Księga czarownic" i "Skandal w brytyjskim stylu", a na Canal+ "Validé". Tymczasem Player rozpocznie emisję "Behawiorysty".

Kolejny tydzień w serialach rozpoczniemy od premiery "Behawiorysty" na Playerze. HBO GO pokaże 3. sezon "Księgi czarownic" i "Skandal w brytyjskim stylu", a Canal+ – francuski serial "Validé". Z kolei za oceanem startuje finałowy sezon "This Is Us".

Behawiorysta (nowość) – 4 stycznia na Player.pl

behawiorysta seriale styczeń 2022

"Behawiorysta" (Fot. TVN/Agnieszka K. Jurek)

"Behawiorysta" to nowy serial platformy Player – zwiastun obejrzycie tutaj. W serialu będziemy oglądać perypetie Gerarda Edlinga (w tej roli Robert Więckiewicz), tytułowego behawiorysty, który posiada niezwykłą umiejętnością bezbłędnej interpretacji mowy ciała. Czy we współczesnym świecie, gdzie zaciera się granica między tym co realne a wirtualne, Gerard będzie w stanie "przeczytać" wytrawnego zabójcę, schowanego za ekranem komputera?

This Is Us (sezon 6) – 4 stycznia w USA

"This Is Us" rozpocznie w tym tygodniu finałowy sezon. Całość ma liczyć 18 odcinków, które będą wypakowane emocjami. W zwiastunie zobaczycie, jak mama Pearsonów przegrywa walkę z chorobą Alzheimera, a na ekranie pojawiają się rodzinne sceny z całego serialu. Jest ślub Rebeki i Jacka (Milo Ventimiglia), są ostatnie chwile Williama (Ron Cephas Jones), jest mnóstwo scen z dorastającym rodzeństwem Pearsonów. W tle słychać "Time After Time" śpiewane przez Kate (Chrissy Metz).

Księga czarownic (sezon 3) – 7 stycznia na HBO GO

"Księga czarownic" również wraca z finałowym sezonem, który w całości pojawi się w piątek na HBO GO. Matthew (Matthew Goode) i Diana (Teresa Palmer) powrócą z 1590 roku do Sept-Tour, gdzie doszło do strasznych wydarzeń. Bohaterowie muszą odnaleźć brakujące strony Księgi Życia oraz samą Księgę, zanim będzie za późno. Ich wrogowie zwierają szyki, a ci, którzy od wieków czyhają na Matthew, wracają, aby się na nim zemścić.

Validé (nowość) – 7 stycznia na Canal+

Validé" to francuski hit Canal+, który w piątek będzie mieć premierę na canalplus.com i Canal+ Premium. Serial opowiada historię Clémenta, utalentowanego młodego rapera, który w przeszłości zajmował się handlem narkotykami. W dzieciństwie opuścił go ojciec, a jako nastolatek przebywał w poprawczaku. Swoje doświadczenia przelewa na muzykę, a jego twórczość zostaje dostrzeżona przez jedną z największych francuskich gwiazd rapu. Współpraca przeradza się w rywalizację – będąc u progu sławy, chłopak przekona się, że w rapie sukces rodzi konsekwencje. Producentem i współreżyserem serialu jest Franck Gastambide ("Taxi 5", "Porn in the Hood"). W głównej roli wystąpił francuski raper Hatik.

Skandal w brytyjskim stylu – 7 stycznia na HBO GO

"Skandal w brytyjskim stylu" to nowa odsłona "Skandalu w angielskim stylu", której akcja dzieje się w Szkocji. Składający się z trzech odcinków miniserial przedstawi kulisy niesławnej sprawy rozwodowej i skandalu obyczajowego z 1963 roku. W jej centrum znaleźli się książę i księżna Argyll – Ian Campbell i Margaret Campbell. Publiczny rozpad ich związku stał się jednym z najgłośniejszych i najbrutalniejszych procesów sądowych XX wieku. W rolach głównych występują Claire Foy ("The Crown") i Paul Bettany ("WandaVision").

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Kenan (sezon 2) – premiera 3 stycznia w USA

· 9-1-1: Teksas (sezon 3) – premiera 3 stycznia w USA

· The Cleaning Lady (nowość FOX) – premiera 3 stycznia w USA

· Black-ish (sezon 8) – premiera 4 stycznia w USA

· Good Sam (nowość CBS) – premiera 5 stycznia w USA

· Usta usta (sezon 5) – premiera 5 stycznia na TVN

· Women of the Movement (nowość ABC) – premiera 6 stycznia w USA

· Klub (sezon 2) – premiera 6 stycznia na Netfliksie

· Search Party (sezon 5) – premiera 7 stycznia w USA, zwiastun tutaj

· Call Me Kat (sezon 2) – premiera 9 stycznia w USA

· Pivoting (nowość FOX) – premiera 9 stycznia w USA

REKLAMA