Kto z obsady "Chirurgów" najczęściej zapominał tekstu? Giacomo Gianniotti zdradza sekret zza kulis

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Giacomo Gianniotti grał w "Chirurgach" od 11. sezonu. Chociaż aktor pożegnał się z serialem po 17. serii, chętnie wraca wspomnieniami do czasu na planie. Zobaczcie, co powiedział.

"Chirurdzy" powrócą w USA z nowymi odcinkami 18. sezonu pod koniec lutego. Tymczasem Giacomo Gianniotti, który w serialu grał przez siedem sezonów, podzielił się pewną tajemnicą zza kulis.

Chirurdzy – kto z aktorów zapominał tekstu?

Giacomo Gianniotti wcielał się w rolę Andrew DeLuki. Bohater po raz pierwszy pojawił się w 11. serii "Chirurgów", zaś w 17. sezonie został zabity. Aktor wziął udział w rozmowie z Us Weekly, w której odpowiadał na pytania o pracę na planie medycznego tasiemca – jedno z nich dotyczyło tego, który z aktorów najczęściej zapominał swojego tekstu.

– Prawdopodobnie Justin Chambers – ale Justin, naprawdę cię kocham! – powiedział.

Justin Chambers grał w serialu przez 16 sezonów. Jego bohater, Alex Karev, ku zdumieniu fanów wyjechał z Seattle, porzucając swoją żonę Jo (Camilla Luddington), by ponownie związać się z byłą, Izzie Stevens (Katherine Heigh).

chirurdzy giacomo gianniotti

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

W trakcie rozmowy Gianniotti nie szczędził pochwał w kierunku Kevina McKidda, serialowego Owena Hunta. Aktor zdradził, to właśnie z nim dalej ma regularny kontakt i podkreślił, jak wiele zawdzięcza koledze z planu.

– On po prostu był wspaniałym przyjacielem i mentorem przez te wszystkie lata, ponieważ jest również reżyserem. Opierałem się na nim wiele razy w mojej karierze reżyserskiej, jako aktor i po prostu facet, a on jest świetnym gościem.

Nie brakuje spekulacji dotyczących tego, że obecny sezon "Chirurgów" będzie już ostatnim. Ellen Pompeo wprost powiedziała, że namawia twórców i stacje do zakończenia serialu.

Chirurdzy sezon 18 – kolejne odcinki we środy o 21:05 na FOX

REKLAMA