Ellen Pompeo ma dość "Chirurgów". Gwiazda namawia twórców i stację do zakończenia serialu

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Ellen Pompeo gra w "Chirurgach" nieprzerwanie od 16 lat. Kultowy medyczny tasiemiec przyniósł aktorce ogromną sławę, ale jak mówi – ma nadzieję, że do finału już bliżej niż dalej.

"Chirurdzy" zadebiutowali na ekranach w 2005 roku. Obecnie trwa emisja 18. sezonu i nie brakuje spekulacji, że będzie on już ostatnim. Gwiazda serialu Ellen Pompeo wielokrotnie wspominała, że coraz częściej myśli o pożegnaniu się z rolą Meredith.

Chirurdzy – Ellen Pompeo nie chce więcej sezonów

Aktorka chętniej niż graniem w "Chirurgach" zajmuje się ostatnio promowaniem firmę Betr Remedies, której jest współzałożycielką. W rozmowie z portalem Insider Pompeo powiedziała, że w tym momencie już stara się przekonać wszystkich, że nadszedł czas, by zakończyć serial.

– Staram się skupić na tym, żeby wszystkich przekonać, że ["Chirurdzy"] powinni się skończyć. Mam wraże nie, że jestem strasznie naiwna, bo ciągle pytam, jaką historię będziemy dalej opowiadać, a wszyscy mi w odpowiedzi sugerują, że nikogo to nie obchodzi. Bo to i tak zarobi miliony dolarów – powiedziała.

chirurdzy ellen pompeo koniec

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

"Chirurdzy" od dłuższego czasu spotykają się z krytycznymi opiniami widzów. Nie wszystkim podoba się przedłużanie serialu "na siłę". Nie można jednak zaprzeczyć – medyczny tasiemiec stworzony przez Shondę Rhimes to jeden z najbardziej dochodowych seriali od ABC, więc nic dziwnego, że stacja nie chce go jeszcze kończyć.

Krista Vernoff, showrunnerka serialu powiedziała, że pomysłów na zakończenie "Chirurgów" nie brakuje, a pisząc kolejne sezony nie jest do końca pewna, czy nie będą one finałowymi. Obecnie trwa 18. sezon serialu – podczas gdy FOX Polska dopiero rozpoczął emisję, Amerykanie mają za sobą już osiem odcinków. Teraz "Chirurdzy" mają w USA dłuższą przerwę świąteczną, nowe odcinki będą pokazywane od 24 lutego. Tutaj możecie obejrzeć zwiastun dalszej części.

Chirurdzy sezon 18 – kolejne odcinki we środy o 21:05 na FOX

REKLAMA