Lily Collins pozuje ze zniszczonym plakatem "Emily w Paryżu". Zobaczcie, jak aktorka zareagowała na bazgroły

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Lily Collins, gwiazda i producentka "Emily w Paryżu", natknęła się na mieście na plakat serialu, na którym ktoś zabazgrał jej twarz. Zobaczcie jej reakcję.

Serial "Emily w Paryżu" powrócił niedawno z 2. sezonem. Nie brakowało bajecznych widoków i strojów – tymczasem gwiazda produkcji Lily Collins podzieliła się nieco mniej "wyjściowym" plakatem z wizerunkiem swojej bohaterki.

Emily w Paryżu sezon 2 – Lily Collins ze zniszczonym plakatem

Aktorka wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcie i filmik, gdzie pozuje ze zniszczonym plakatem 2. sezonu "Emily w Paryżu", na który natknęła się na mieście. Twarz głównej bohaterki została pomazana czerwonym sprayem.

emily w paryżu lily collins

Filmik z kolei przedstawia męża aktorki, który z przerażeniem reaguje na plakat. Sama Collins z dystansem odniosła się do całej sytuacji:

– Nie mogę powiedzieć, że uwielbiam twój nowy look, Em. Ale szóstka za wysiłek...

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lily Collins (@lilyjcollins)

2. sezon "Emily w Paryżu" niestety powtórzył błędy pierwszego. Widzów oburzył m.in. krzywdzącym przedstawieniem Ukrainki, co skończyło się interwencją ze strony ukraińskiego ministra kultury. Na ten moment nie ma informacji na temat kontynuacji serialu, jednak cliffhangery z finału sugerują, że to nie koniec przygód Emily. Widzowie mają jedno życzenie: chcą, żeby w "Emily w Paryżu" pojawiła się Kim Cattrall w roli Samanthy Jones.

2. sezon Emily w Paryżu jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA