Kim jest Elliot? Nowy bohater "Euforii" wprowadzi w 2. sezonie prawdziwy chaos do relacji Rue i Jules

"Euforia" (Fot. HBO)

Po dwuletniej przerwie "Euforia" powróciła z nowymi odcinkami. Zwiastun zapowiadał jazdę bez trzymanki, a jak się okazuje, wiele w życiu głównych bohaterek namiesza Elliot – w jaki sposób?

Premierowy odcinek 2. sezonu serialu "Euforia" już jest dostępny na HBO GO. Obsada już we wcześniejszych wywiadach zapowiadała, że nie będziemy się nudzić. Wiele wspólnego z zawirowaniami będzie mieć Elliot (w tej roli muzyk Dominic Fike).

Euforia sezon 2 – Dominic Fike przedstawia Elliota

Elliot to nowy bohater serialu, którego poznaliśmy w premierze 2. sezonu. Chłopak zaprzyjaźni się nie tylko z Rue (Zendaya), ale i Jules (Hunter Schafer). W rozmowie z Entertainment Weekly aktorzy zdradzili, jak jego pojawienie się wpłynie na relacje dziewczyn.

– To nowy dzieciak, który zaprzyjaźnia się zarówno z Rue, jak i Jules, ale najpierw Rue. To jest jak stresujące spotkanie. Cała ta relacja jest bardzo chaotyczna i pełna bałaganu, ale są też lekkie momenty i myślę, że to wprowadza komedię i rozładowanie napięcia – powiedział Fike.

euforia sezon 2 rue jules elliot

"Euforia" (Fot. HBO)

Parę słów dodała także Zendaya, która podkreśliła, że dzięki pojawieniu się Elliota obie bohaterki uświadomią sobie wiele rzeczy dotyczących tego, co się między nimi dzieje.

– [Elliot] jest pięknym dodatkiem do tego trójkąta, ponieważ to katalizator dla wielu rzeczy, które się wydarzą, a bez jego postaci rzeczy, które powinny się wydarzyć, nie miałaby miejsca. Bez jego obecności w serialu, wiele rzeczy nie zostałoby urzeczywistnionych. Zaczniemy sezon od podarowania Rue wszystkiego tego, czego zawsze chciała. Ma kogoś, z kim może ćpać, ma swój związek – i po prostu stara się utrzymać [obie relacje] na powierzchni, ponieważ uważa, że to jest najlepszy sposób na życie.

Według Zendayi, w momencie jak zobaczymy, że Rue potajemnie ćpa z Elliotem, oszukując Jules, uświadomimy sobie, że to nie skończy się dobrze. Co jeszcze nas czeka? Z wypowiedzi obsady wynika, że wiele zmieni się nie tylko w życiu Jules i Rue –  nowe odcinki mają być także wyzwaniem dla Cassie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją 2. sezonu "Euforii".

Euforia sezon 2 – nowe odcinki w poniedziałki na HBO

REKLAMA