"Chirurdzy" powrócą z Ellen Pompeo na pokładzie. Aktorka podpisała kontrakt na 19. sezon

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Los "Chirurgów" był niejasny i wielu zastanawiało się, czy obecnie emitowany 18. sezon będzie ostatnim. Teraz już wiadomo – powstanie kolejna seria, a Ellen Pompeo znowu zagra Meredith.

Niedawno informowano o rozmowach na temat 19. sezonu serialu "Chirurdzy", a teraz wiadomo już oficjalnie – produkcja powróci z kolejną serią. W roli głównej ponownie zobaczymy Ellen Pompeo, która ostatnio często powtarzała, że jest już zmęczona graniem Meredith i marzy o przejściu do następnego rozdziału w życiu.

Chirurdzy – będzie 19. sezon serialu 

Jak podaje TVLine, ABC poinformowało, że Ellen Pompeo i showrunnerka serialu Krista Vernoff podpisały nowy kontrakt na 19. sezon medycznego tasiemca. Według stacji, kolejna seria "będzie odkrywać stale rozwijający się świat nowoczesnej medycyny oczami ukochanych powracających i nowych postaci".

Showrunnerka Krista Vernoff nie kryła, że cieszy się na myśl o pracy nad kontynuacją historii, dziękując stacji za zamówienie 19. sezonu.

– Jestem podekscytowana tym, że będę pracować z naszymi niezwykłymi scenarzystami i wymyślać co dalej. Zawsze też jestem wdzięczna naszym partnerom w Disneyu i ABC za to, że pozwalają nam opowiadać odważne historie, które mają prawdziwy wpływ [na świat].

chirurdzy sezon 19 ellen pompeo

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Parę słów od siebie dodała również twórczyni serialu Shonda Rhimes.

– Nie mogłabym być bardziej podekscytowana, że będziemy mogli kontynuować opowiadanie historii Meredith, Bailey, Richarda i wszystkich innych lekarzy z Grey Sloan Memorial przez kolejny sezon. To jak prawdziwe świadectwo dla Kristy, obsady, ekipy i wszystkich scenarzystów, którzy tydzień po tygodniu trzymają widzów na krawędzi fotela. I nie byłoby to możliwe bez pokoleń niesamowitych fanów, którzy wspierają "Chirurgów" od tak wielu lat.

Ellen Pompeo na razie nie wypowiedziała się na temat odnowienia kontraktu. Aktorka podkreślała, że namawiała stację do zakończenia serialu – jak się okazuje, bezskutecznie. Obecnie w USA jest przerwa w emisji 18. sezonu. Serial powróci 24 lutego.

Chirurdzy sezon 18 – kolejne odcinki we środy o 21:05 na FOX

REKLAMA