Nowe zdjęcie rodziny Christie z 6. sezonu "Outlandera". Ta ekipa wywróci do góry nogami życie Claire i Jamiego

"Outlander" (Fot. Starz)

6. sezon "Outlandera" oznacza nowych bohaterów – i nowe kłopoty. Poznamy rodzinę Christie, której pojawienie się we Fraser's Ridge zburzy spokój mieszkańców. Zobaczcie fotkę!

"Outlander" powróci z nowymi odcinkami w marcu tego roku. 6. sezon oparty jest na powieści "Tchnienie śniegu i popiołu" autorstwa Diany Gabaldon. Tak jak w literackim pierwowzorze, w serialu pojawi się rodzina, która namiesza w życiu głównych bohaterów.

Outlander – rodzina Christie namiesza w 6. sezonie

Na twitterowym profilu serialu pojawiła się kolejna fotka promująca 6. sezon. Przedstawiono na niej rodzinę Christie, która przybędzie w nowych odcinkach do Fraser's Ridge. Przypomnijmy – Jamie (Sam Heughan) zna Toma Christie (Mark Lewis Jones) z więzienia w Ardsmuir, zaś Claire (Caitrina Balfe) weźmie pod swoje skrzydła córkę Toma, Malvę (Jessica Reynolds), która stanie się jej praktykantką.

– Tom Christie nie do końca zgadzał się z Jamiem podczas pobytu w Ardsmuir. Teraz jego rodzina osiedla się w Ridge – czytamy w opisie.

W książkach Malva w pewnym momencie powiedziała, że jest w ciąży – i przysięgała, że jest to dziecko Jamiego. Czy podobnie będzie w serialu? Caitriona Balfe w jednym z wywiadów podkreślała, że nowy sezon dostarczy wielu wrażeń i sporo akcji.

6. sezon ma liczyć 8 odcinków – trwają także prace nad 16-odcinkową 7. serią, opartą na książce "Kość z kości". Czy na tym historia Jamiego i Claire dobiegnie końca? Na ten moment nie jest to wiadome.

Outlander sezon 6 – premiera 7 marca na Netfliksie

REKLAMA