"Pam & Tommy" bez udziału Pameli Anderson. Lily James zdradza, że próbowała kontaktować się z gwiazdą

"Pam & Tommy" (Fot. Hulu)

"Pam & Tommy" opowie o słynnym skandalu z udziałem Pameli Anderson. Sama gwiazda nie brała udziału przy tworzeniu serialu i jak mówi grająca ją Lily James – naprawdę szkoda.

"Pam & Tommy" obiecują prawdziwą jazdę bez trzymanki. W sieci pojawił się już zwiastun serialu, a charakteryzacja Lily James i Sebastiana Stana powaliła na kolana internautów. Premiera ma mieć miejsce 2 lutego, tymczasem James zdradziła, że próbowała skontaktować się z Pamelą Anderson.

Pam & Tommy bez udziału Pameli Anderson

Lily James udzieliła wywiadu na temat serialu portalowi Net–A–Porter, w którym powiedziała, że podjęła próbę skontaktowania się z Anderson.

– Miałam wielką nadzieję, że będzie zaangażowana. Żałuję, że stało się inaczej. Moim jedynym zamiarem było zajęcie się tą historią i autentyczne zagranie Pameli. Miałam wielką nadzieję, że będziemy w kontakcie aż do momentu rozpoczęcia zdjęć do serialu.

pam & tommy lily james

"Pam & Tommy" (Fot. Hulu)

Brytyjski tabloid "The Sun" podzielił się rozmową z przyjaciółką Pameli. Kobieta podkreśliła, że Anderson nie obchodzi serial i nie ma zamiaru go oglądać.

– Pamela nie ma zamiaru oglądać tego okropnego serialu, absolutnie nie. Nigdy. Nigdy nie słyszała o aktorach grających ją lub Tommy'ego i nie chce ich znać. Ona i jej rodzina uważają, że ten serial to tania podróbka. Cała ta sprawa to dla nich żart.

Tymczasem James nie ukrywa podziwu dla siły ducha, którą wykazała się Anderson podczas medialnej nagonki.

– Poziom zawstydzania [jej] był ekstremalny. Niestety, nadal tak jest, nie sądzisz? Kobietom stawiane są o wiele wyższe standardy i są atakowane w sposób, który wydaje się bardzo złośliwy. Pamela trzymała się z humorem i wdziękiem. Podziwiam tę siłę.

Pam & Tommy – opis serialu o Pameli Anderson

"Pam & Tommy" przedstawi historię burzliwego związku Pameli Anderson, gwiazdy "Słonecznego patrolu" i Tommy'ego Lee, założyciela legendarnego heavymetalowego zespołu Mötley Crüe. Para pobrała się po zaledwie paru dniach znajomości, a ich romans był pożywką dla tabloidów. Prawdziwa nagonka zaczęła się w momencie, w którym wyciekła sekstaśma pary. Z domu pary ukradł ją niezadowolony elektryk Rand (Seth Rogen, "Future Man"). Wideo, w którego dystrybucji pomógł mu niejaki Kasiarz (Nick Offerman, "Parks and Recreation"), zrobiło karierę od sprzedaży na kasetach VHS do internetowej sensacji w 1997 rok.

W serialu wystąpi również Taylor Schilling ("Orange Is the New Black") jako żona Randa, a także Andrew Dice Clay ("Hap i Leonard"), Pepi Sonuga ("Queens"), Spencer Granese ("Mayans M.C") i Mozhan Marnò ("Czarna lista"). Za reżyserię odpowiada Craig Gillespie ("Jestem najlepsza. Ja, Tonya).

Pam & Tommy – premiera w USA 2 lutego 2022 roku

REKLAMA