Co robi Profesor po finale "Domu z papieru"? Serialowa Lizbona jest pewna, że w grę wchodzi kolejny napad

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

"Dom z papieru" dobiegł końca, ale w sieci nie brakuje domysłów na temat tego, co dalej mogliby robić bohaterowie. Głos w sprawie zabrała również serialowa Lizbona. Co powiedziała?

"Dom z papieru" w grudniu powrócił po raz ostatni. Złodziejaszkom udało się wyjść (prawie) cało z napadu – ale czy na tym ich przestępcza kariera się skończy? Itziar Ituño, serialowa Lizbona ma teorię, co mogło dziać się dalej w życiu jej bohaterki i Profesora (Álvaro Morte).

Dom z papieru – co robi Profesor po finale?

Itziar Ituño wzięła udział w specjalnym zjeździe The Hold Up Gang, który odbył się 8 stycznia w Paryżu. Jak podaje Screen Rant, aktorka odpowiedziała na parę pytań dotyczących finału serialu – w tym jak wyobraża sobie dalsze losy Profesora i Lizbony.

– Myślę, że nie wiedząc tak naprawdę, jak daleko zajdzie ten związek, pewne jest, że Profesor weźmie się za kolejny napad na bank. I nie jestem pewna, czy Lizbona pójdzie z nim, z powodu córki i chorej matki.. .Nie sądzę.

Aktorka zdradziła także, że to dzięki niej Raquel funkcjonowała w szajce jako Lizbona.

– Kiedyś w wywiadzie poproszono mnie o wybranie stolicy państwa i wybrałam Lizbonę. Kompletnie nie wiedziałam, że Raquel... nie wiedziałam, że będzie kolejny sezon i po prostu powiedziałam – Lizbona. A oni nadali mi taki pseudonim. Zmienili stronę, po której stałam, i nazwali mnie Lizboną, dokładnie tak jak wybrałam. Wydaje mi się, że wahali się między dwiema, Lizboną i Limą, ale ostatecznie wybrali Lizbonę. Patrząc na to myślę, że powinnam wybrać Bilbao, skoro stamtąd pochodzę. Ale kocham Lizbonę – powiedziała.

Netflix pracuje obecnie nad koreańską wersją "Domu z papieru". W rolę Berlina wcieli się znany ze "Squid Game" aktor Park Hae-soo. Na razie nie wiadomo, na jakim etapie jest produkcja oraz kiedy możemy spodziewać się premiery.

Dom z papieru jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA