Kiedy premiera 4. sezonu "Stranger Things"? Fani sądzą, że numer pizzerii z teasera prowadzi do wskazówki

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

4. sezon "Stranger Things" mamy zobaczyć latem tego roku, jednak dokładna data premiery nie została podana. Tymczasem fani na Reddicie uważają, że teaser zdradził tę informację.

"Stranger Things" powróci latem, ale wciąż nie wyjawiano dokładnej daty, Jedna z zapowiedzi 4. sezonu, która pokazała życie Byersów i Jedenastki w Kalifornii, ma według fanów na Reddicie drugie dno. Czy fanom udało się odkryć kiedy nowe odcinki pojawią się na Netfliksie?

Stranger Things sezon 4: Teaser zdradził datę?

Portal We Got This Covered przyjrzał się gorącej dyskusji na Reddicie. W teaserze widoczny jest numer telefonu do pizzerii Surfer Boy Pizza. Fani momentalnie dzwonili pod podany numer – i za którymś razem w słuchawce słychać było melodię "Sto lat".

– Razem z przyjacielem przeglądaliśmy teasery 4. sezonu "Stranger Things" i próbowaliśmy zadzwonić pod ten numer pokazany na furgonetce Surfer Boy Pizza 805-45-PIZZA. Według artykułu na cbr.com, numer telefonu kiedyś prowadził jedynie do głosu mówiącego "Numer telefonu, który właśnie wybrałeś, jest teraz aktywny."

Jednakże, jeśli spróbuje się zadzwonić na niego teraz, słychać muzykę "Sto lat". Może to być związane z tytułem 6. odcinka 3. sezonu, który miał być nazywany "Urodziny", ale został zmieniony i nic związanego z urodzinami nie zostało poruszone w 3. sezonie. Dodatkowo, jeśli wyśledzi się lokalizację numeru, to prowadzi do San Luis Obispo w Kalifornii – czytamy.

Ciąg dalszy teorii jest taki, że urodziny mogą nawiązywać do daty premiery 1. sezonu "Stranger Things" – 15 lipca. W dodatku w tym roku 15 lipca wypada w piątek, a właśnie wtedy na Netfliksa wpadają wszystkie większe produkcje.

Ostatnio Finn Wolfhard zasugerował, że Byersowie nie pozostaną w Kalifornii zbyt długo. Teorii fanów również nie brakuje – niektórzy są przekonani, że Jedenastka będzie miała w serialu swój moment w stylu "Carrie", spowodowany nieprzyjemnymi zaczepkami w szkole, które również pojawiają się w teaserze.

4. sezon Stranger Things latem na Netfliksie

REKLAMA