2. sezon "Euforii" bez Feza? Angus Cloud zdradza, że jego bohater miał umrzeć, i sugeruje, co będzie dalej

"Euforia" (Fot. HBO)

W premierowym odcinku 2. sezonu "Euforii" dowiedzieliśmy się więcej o dilerze Rue, Fezie. Jak się okazuje, pierwotnie twórca serialu planował uśmiercić postać w pierwszej serii.

"Euforia" powróciła po ponad dwóch latach przerwy z nowym sezonem. Już dzisiaj na platformie HBO GO pojawił się kolejny odcinek, a tymczasem serialowy Fez zdradził, że jego bohater miał nie dożyć 2. serii.

Euforia – Fez miał umrzeć przed 2. sezonem serialu

Fez to diler Rue (Zendaya), który nie tylko dostarcza jej towaru, ale też wydaje się – na swój pogmatwany sposób – dbać o bohaterkę. Angus Cloud w rozmowie z magazynem "GQ" powiedział, że pierwotnie twórca serialu miał inny plan dla jego postaci.

– Nie wiem, ale domyślam się, że ponieważ dosłownie zgarnęli mnie do serialu z ulicy, to najwyraźniej postać Feza miała [zniknąć z serialu]. Nawet nie wiem jak. Nigdy nie widziałem tego scenariusza. Nikt mi nigdy nie powiedział.

Aktor dowiedział się o planach Sama Levisona od kolegi z planu – Jacoba Elordiego, czyli serialowego Nate'a.

– Pewnego dnia, kiedy kręciliśmy pilota, wydaje mi się, że Jacob mi powiedział: o, to nie wiedziałeś? Twój bohater [aktor udaje, że wybucha mu głowa].

euforia sezon 2 fez

"Euforia" (Fot. HBO)

Cloud opowiedział także o scenie bójki z Nate'em z premierowego odcinka 2. sezonu i obiecał, że zobaczymy nowe, znacznie bardziej miękkie oblicze Feza.

– To była ciężka scena do nakręcenia. Wiele rozbitych butelek i wiele różnych ruchów. Wymachiwałem pięścią przez jakieś trzy godziny. Człowieku, moje ramię było obolałe jak cholera. Przysięgam na Boga, całe moje ramię i to tylko od wymachiwaniu w powietrzu fałszywymi ciosami, które nawet w nic nie trafiały. (...)

Jestem podekscytowany, że zobaczycie, jak on trochę wychodzi ze swojej twardej skorupy i odsłania swoją bardziej miękką stronę. Zobaczycie trochę jego niewinności i że został tak jakby przymuszony do tego życia, ale on... Co ja próbuję powiedzieć? On jest wciąż dzieciakiem, jak wszyscy. Może jest o rok starszy, ale musiał zachowywać się jak dorosły od tak młodego wieku. Ale jego wewnętrzny dzieciak wciąż tam jest i będzie mieli okazję zobaczyć, jak to wychodzi.

Fez nawiązał na imprezie sylwestrowej relację z przyjaciółką Rue, Lexi (Maude Apatow), która dała mu swój numer telefonu. Rue poznała zaś Elliota, który nieźle namiesza w serialu w kolejnych odcinkach.

Euforia sezon 2 – nowe odcinki w poniedziałki na HBO

REKLAMA