Netflix pokazał pierwszy teaser koreańskiego "Domu z papieru". W obsadzie gwiazdy "Squid Game" i "Lost"

Koreański "Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Oryginalny "Dom z papieru" się skończył, przed nami spin-off o Berlinie i koreańska wersja. Netflix właśnie wypuścił pierwszą zapowiedź i przedstawił gwiazdy serialu.

"Dom z papieru" powraca w nowej wersji. Netflix wypuścił pierwszy teaser koreańskiego remake'u i zapowiedział premierę na ten rok. Serial w tym momencie nie ma jeszcze polskiego tytułu, a tytuł anglojęzyczny jest dość długi i skomplikowany – "Money Heist: Korea – Joint Economic Area".

Koreański Dom z papieru – zobaczcie teaser

Akcja serialu będzie oczywiście rozgrywać się w Korei, a główny zarys fabuły pozostanie bez zmian – zamaskowana grupa pod kierownictwem Profesora (Yoo Ji-tae, "When My Love Blooms") napadnie na bank. W teaserze możemy zobaczyć, jak główny bohater sięga po maskę – na ścianie wisi Dali, jak również tradycyjne koreańskie maski, a my nie mamy pewności, którą wybierze.

Park Hae-soo, który w "Squid Game", wcielał się w postać Cho Sang-woo, wystąpi jako Berlin, z kolei znana z "Lost" Kim Yoon-jin zagra tutejszą wersję pani inspektor. W ekipie złodziejaszków są także Tokio (Jun Jong-seo), Nairobi (Jang Yoo-ju), Denvera (Kim Ji-hun), Moskwę (Lee Won-jong), Rio (Park Jung-woo), Helsinki (Kim Ji-hun) i Oslo (Lee Kyu-ho). Pełną obsadę znajdziecie tutaj.

Serial reżyseruje Kim Hong-sun ("The Guest", "Voice", "Black"), a scenariusz pisze Ryu Yong-jae ("Hologramowa miłość", "Pamiętnik psychopaty"). Na razie w planach jest 12 odcinków.

Koreański Dom z papieru – premiera w 2022 roku na Netfliksie

REKLAMA