Jaka relacja łączy bohaterów "Archiwum 81"? Gwiazda serialu liczy na 2. sezon, który odpowie na to pytanie

"Archiwum 81" (Fot. Netflix)

O "Archiwum 81" nie było głośno przed premierą, ale po premierze serial w klimatach horroru z miejsca przebił się na Netfliksie. Czy zobaczymy 2. sezon? Serialowa Melody na to liczy.

"Archiwum 81" szybko trafiło na pierwsze miejsce w top 10 platformy Netflix i stało się jednym z jej najlepszych serialowych horrorów. Cliffhanger z finału zasugerował, że to jeszcze nie koniec historii. Co na to gwiazda serialu Dina Shibabi?

Archiwum 81 – gwiazda ma nadzieję na 2. sezon

Dina Shibabi, czyli serialowa Melody, udzieliła wywiadu portalowi Variety, w którym zapytano ją, czy ma jakieś informacje na temat kontynuacji.

– Szczerze mówiąc, zero. I myślę, że to pewnie dlatego, że byłabym kiepskim kłamcą, gdyby ktoś mnie o to zapytał. W ogóle nie dali nam żadnych informacji. Zadaję pytania, a oni są bardzo niejednoznaczni i ciągle się uśmiechają i mówią, że mają plan. Więc jesteśmy po prostu na tej ziemi niczyjej, czekając na Netfliksa, który powie nam, czy będzie 2. sezon.

archiwum 81 sezon 2 co się wydarzy

"Archiwum 81" (Fot. Netflix)

Aktorka zasugerowała, że kontynuacja mogłaby rozjaśnić sytuację pomiędzy Melody a Danem (Mamoudou Athie) oraz rozwinąć ich wspólny wątek. Czy istnieje tu szansa na prawdziwy romans?

– Istnieje między nimi duchowa więź, która może prowadzić do romansu, może prowadzić do głębokiej przyjaźni, może prowadzić do czegokolwiek, co uważam za bardzo poruszające. Jest to coś głębszego niż romantyczna relacja. To jest jak coś, czym ta dwójka nie dzieliła się nigdy z nikim innym.

"Archiwum 81" oparte jest na podcaście o tym samym tytule, który obecnie liczy trzy sezony – materiału więc nie brakuje. Showrunnerka serialu Rebecca Sonnenshine podkreśliła, że ona również ma nadzieję na 2. sezon.

Archiwum 81 jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA