Che Diaz to Lea DeLaria? Gwiazda "Orange is the New Black" kpi z porównań do bohaterki "I tak po prostu"

"Orange is the New Black"/"I tak po prostu" (Fot. Netflix/HBO Max)

Co wspólnego ma Lea DeLaria z "Orange is the New Black" z Che Diaz z "I tak po prostu"? Wielu fanów widzi ogromne podobieństwo, ale gwiazda drwi z porównania.

W "I tak po prostu" poznaliśmy barwną, pełną energii, niebinarną gwiazdę sceny komediowej – Che Diaz (Sara Ramirez). W internecie szybko pojawiły się opinie, że postać łatwo pomylić z aktorką i komediantką Leą Delarią znaną z "Orange is the New Black". Co na to gwiazda?

I tak po prostu: Lea DeLaria kpi z porównań do Che

Internauci wskazywali na podobieństwo aktorki i postaci – zarówno jeśli chodzi o zachowanie i sposób mówienia, jak i sam wygląd. Jak podaje People, Lea DeLaria wrzuciła na swojego TikToka i Instagrama krótkie nagranie, na którym zapewniła, że nie jest Che Diaz – i podziękowała fanom za poświęcenie czasu na obejrzenie jej wiadomości.

– To jest ogłoszenie publiczne. Nie jestem Che Diaz! – czytamy w opisie pod zdjęciem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lea DeLaria (@realleadelaria)

Nie trzeba było długo czekać na odzew ze strony fanów, którzy w żartach poddawali w wątpliwość ogłoszenie aktorki.

– Okej, ale czy kiedykolwiek widzieliśmy ciebie i Che Diaz razem w jednym pokoju?

Sprawę skomentowała także gwiazda "I tak po prostu" Cynthia Nixon czyli serialowa Miranda. Wątek zdrady bohaterki z Che podzielił nawet ekipę pracującą przy serialu.

– W moim sercu jesteś – napisała aktorka.

Dzisiaj na platformie HBO GO pojawił się przedostatni odcinek "I tak po prostu". Wcześniej rozmawiano o kontynuacji serialu, ale z powodu skandalu z Chrisem Nothem 2. sezon stanął pod znakiem zapytania.

Nowe odcinki I tak po prostu w czwartki na HBO GO

REKLAMA