2. sezon "I tak po prostu" jednak nie powstanie? Szanse maleją po oskarżeniach wobec Chrisa Notha

"I tak po prostu" (Fot. HBO Max)

Do niedawno słychać było pogłoski o potencjalnym 2. sezonie "I tak po prostu". Okazuje się, że rozmowy na ten temat wstrzymano, a wszystko z powodu oskarżeń wobec Chrisa Notha.

2. sezon "I tak po prostu" wydawał się oczywistością. Michael Patrick King, twórca kontynuacji "Seksu w wielkim mieście", przyznawał, że nie myśli o obecnie emitowanych odcinkach jak o końcu historii Carrie i jej przyjaciółek, zaś tabloidy donosiły, że ekipa wciąż liczy, iż uda się przekonać Kim Cattrall do powrotu do roli Samanthy. Czy te plany nie dojdą do skutku ze względu na skandal wokół serialu?

I tak po prostu – 2. sezonu jednak nie będzie?

Z nieoficjalnych informacji wynika, że to całkiem prawdopodobny scenariusz. Chris Noth, serialowy Mr. Big, na przestrzeni dwóch tygodni został oskarżony o molestowanie przez cztery różne kobiety. Aktor zaprzecza, a sprawa cały czas jest badana. Informator Us Weekly donosi, że z powodu kontrowersji zaprzestano rozmów na temat kolejnego sezonu "I tak po prostu".

– Była mowa o zrobieniu kolejnego sezonu, ale po tych ostatnich kilku dniach wszystkie te rozmowy ustały. Wszyscy są zdruzgotani.

Gwiazdy serialu – Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis – wrzuciły do social mediów identyczne oświadczenie (znajdziecie je tutaj), w którym podkreśliły, że są zszokowane i załamane informacjami na temat Chrisa Notha, ale z całego serca wspierają wszystkie ofiary.

i tak po prostu sezon 2 czy będzie

"I tak po prostu" (Fot. HBO Max)

Całą sytuację podobno najbardziej przeżywa Sarah Jessica Parker. Ona i Noth przyjaźnili się poza planem.

– Ona zawsze zaciekle broniła Carrie Bradshaw i jest wściekła, że ona i wszyscy inni z serialu zostali postawieni w takiej sytuacji. Nie chodzi o pieniądze, ale raczej o jej dziedzictwo. Carrie była uosobieniem pomagania kobietom, a teraz kobiety mówią, że zostały skrzywdzone dosłownie na jej oczach – mówi źródło Us Weekly.

Informator dodaje, że aktorka nie miała pojęcia o tym, że takie sytuacje miały miejsce, dopóki kobiety, które Chris Noth miał molestować, nie nagłośniły sprawy. Według niego Parker została dosłownie oślepiona i "wciąż przetwarza to, co się wydarzyło".

Do tej pory wyemitowano pięć z zaplanowanych 10 odcinków "I tak po prostu". W sieci pojawił się już zwiastun 6. odcinka, w którym zobaczymy Carrie w hinduskich klimatach.

Nowe odcinki I tak po prostu w czwartki na HBO GO

REKLAMA