Finałowy sezon "Peaky Blinders" bliżej, niż myślimy? Fani myślą, że Paul Anderson zdradził datę premiery

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

Finałowy sezon "Peaky Blinders" pojawi się szybciej, niż myślimy? Paul Anderson, czyli serialowy Arthur Shelby zasugerował datę premiery, która jest już bardzo, bardzo bliska.

Wybuchowy zwiastun 6. sezonu "Peaky Blinders" zapowiada jazdę bez trzymanki, ale oficjalnej daty premiery wciąż brak. Tymczasem Paul Anderson dodał na Instagram nowe zdjęcie , które sprawiło, że fani zaczęli się zastanawiać, czy finałowy sezon jest bliżej, niż myślimy.

Peaky Blinders sezon 6 – premiera w lutym?

Jak podaje serwis Cheat Sheet, Anderson dodał na swoim Instagramie zdjęcie z czasów kręcenia 1. sezonu "Peaky Blinders", na którym on i Cillian Murphy celują z pistoletów. Chociaż zdjęcie samo w sobie robi wrażenie, to fanów zdecydowanie bardziej zaintrygował opis.

– To pierwsze w historii zdjęcie Tommy'ego i Arthura. Wzięliśmy te pistolety do ręki po raz pierwszy 10 lat temu, a w przyszłym miesiącu odłożymy je po raz ostatni! Już wkrótce... 6. sezon "Peaky Blinders"! Dziękujemy naszym niesamowitym fanom za czekanie i za niesamowitą miłość przez ostatnią dekadę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paul Anderson (@boyceyboycey)

Anderson nie jest pierwszą osobą z aktorów, która wygadała się, że premiera 6. sezonu "Peaky Blinders" będzie w lutym – już jakiś czas temu to samo powiedział nowy w obsadzie serialu Conrad Khan. Normą też jest ogłaszanie dat premier przez telewizję BBC w ostatniej chwili.

Akcja finałowego sezonu "Peaky Blinders" ma dziać się niedługo po wydarzeniach z finału poprzedniej serii. Tommy będzie musiał zmierzyć się z konsekwencjami nieudanej próby zabójstwa faszystowskiego polityka Oswalda Mosleya (Sam Claflin). Dodatkowo na horyzoncie kroi się rodzinna wojna z Michaelem (Finn Cole) i jego żoną Giną (Anya Taylor-Joy).

Serialowa historia rodziny Shelbych dobiega końca, ale w planach jest kinowa kontynuacja. Ostatnio twórca serialu Steven Knight ujawnił szczegóły na temat filmu "Peaky Blinders".

Premiera 6. sezonu Peaky Blinders w tym roku

REKLAMA