Javi jeszcze bardziej namiesza w sezonie 4B "Ozark". Alfonso Herrera zapowiada totalne szaleństwo w finale

"Ozark" (Fot. Netflix)

W 4. sezonie "Ozark" kartel już jest na pierwszym planie – i to się nie zmieni. Alfonso Herrera sugeruje, że Byrde'owie mogą spodziewać się dalszych kłopotów ze strony Javiego.

W 4. sezonie "Ozark" Marty (Jason Bateman) i Wendy (Laura Linney) Byrde'owie uczynili kolejne duże kroki w kierunku piekła, osobiście już rozmawiając z kartelem i spełniając coraz bardziej oderwane od rzeczywistości żądania Omara Navarro (Felix Solis). Ale to nie on może okazać się największym problemem w finałowej rozgrywce, tylko Javi (Alfonso Herrera), kombinujący, jak przejąć interesy wujka.

Ozark sezon 4B – Javi zaszaleje w finałowej serii

W krótkiej rozmowie z Entertainment Weekly Herrera przyznaje, że jako fan serialu był w szoku, kiedy przeczytał w scenariuszu, co jego postać ma zrobić w finale sezonu 4A. Ale jako aktor cieszył się na myśl o "wybuchowej" scenie, w której Javi na chłodno i bez ostrzeżenia zabija jedną z ulubionych postaci z "Ozark".

Czego powinniśmy spodziewać się po finałowych odcinkach i nieuchronnym spotkaniu Javiego z wściekłą i zrozpaczoną Ruth (Julia Garner)?

– To, co wydarzy się później, będzie oszałamiające. Jeśli myślicie, że Javi to ktoś, kogo nie potraficie rozszyfrować i nie spodziewacie się tego, jak on zareaguje – to, co wydarzy się dalej, to to samo pomnożone razy 20 – zapowiada aktor.

ozark sezon 4b javi co się wydarzy

"Ozark" (Fot. Netflix)

Na tym etapie możemy tylko zgadywać, czy kartel – bądź sam Javi – miał coś wspólnego z wypadkiem Byrde'ów z premiery 4. sezonu "Ozark". Chris Mundy, showrunner serialu, obiecuje rozwiązanie tej zagadki oraz jeden wielki bałagan w życiu głównych bohaterów.

– W naszym serialu cały czas jest to uczucie, że wszystko może się zdarzyć w każdym momencie – i mnie się podoba ten niepokój. Mieliśmy wrażenie, że ludzie mogą być zdezorientowani przez ułamek sekundy, ale potem, kiedy [akcja przenosi się] do Meksyku, zdają sobie sprawę [że to futurospekcja]. Ale nie chcieliśmy wszystkiego dla nich rozwiązywać. (...) To będzie bałagan. Wszystko wydaje się być w porządku, choć tak naprawdę nie jest.

W drugiej części finałowego sezonu "Ozark", oprócz potencjalnie śmiertelnego zagrożenia ze strony kartelu i nieprzewidywalnego Javiego, Byrde'ów czeka rozplątywanie pokręconych rodzinnych emocji. A kiedy premiera sezonu 4B "Ozark"? Oficjalnej daty na razie nie ma, ale kolejne odcinki są już nakręcone, więc jest duża szansa, że zobaczymy je w tym roku.

Ozark – sezon 4A już dostępny na Netfliksie

REKLAMA