Jest ktoś, kto chciałby 2. sezonu "I tak po prostu". Sarita Choudhury uwielbia swoją bohaterkę i liczy na więcej

"I tak po prostu" (Fot. HBO)

W kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" nie brakuje nowych, barwnych postaci. Sarita Choudhury nie ukrywa, że uwielbia grać Seemę Patel i liczy na 2. sezon.

"I tak po prostu" nie ma przebojowej Samanthy Jones, ale poznaliśmy nowe bohaterki. Carrie (Sarah Jessica Parker) zaprzyjaźniła się z agentką nieruchomości, Seemą Patel. Wcielająca się w nią Sarita Choudhury ("Homeland") liczy na dłuższą przygodę z serialem.

I tak po prostu – Sarita Choudhury liczy na 2. sezon 

Aktorka rozmawiała o swojej roli z Entertainment Tonight. Postać Seemy zaskarbiła sobie sympatię widzów, ale Choudhury początkowo obawiała się, jak sobie poradzi z taką nietypową dla niej rolą.

– Nigdy nie grałam takiej postaci jak ta. Zawsze grałam w mroczniejszych, niezależnych filmach. I nagle jestem wystrojona w wysokie obcasy, szminkę, szybko się poruszam, szybko mówię i [zastanawiałam się] – czy mogę to zrobić? A potem zaczęło mi świtać, że nie wiem nawet, jak wejść do tego serialu. Nie chciałam zepsuć tego serialu, wiesz, o co mi chodzi? (...) Teraz jestem uzależniona od grania Seemy. Na początku to było coś, co szargało moje nerwy. Po zrobieniu siedmiu odcinków miałam przerwę na Boże Narodzenie i Nowy Rok – nie wiem, tęsknię za nią, co nie do końca jest w moim stylu.

I tak po prostu Sarita Choudhury sezon 2

"I tak po prostu" (Fot. HBO Max)

Niedługo po premierze "I tak po prostu" pojawiły się pogłoski, że twórcy już myślą o kontynuacji – jednak z powodu skandalu z Chrisem Nothem 2. sezon stanął pod znakiem zapytania. Sarita Choudhury ma jednak nadzieję, że będzie mogła dłużej grać Seemę.

– Parę dni temu zastanawiałam się na zasadzie: no, ciekawe [czy będzie 2. sezon]. Ponieważ jest taki moment, w którym dają ci znać, czy będzie czy nie, a my jeszcze nie jesteśmy w tym punkcie. Pomyślałam: Boże, mam nadzieję, że tak (...). Czuję, że drugi [sezon] będzie w stanie po prostu wskoczyć w to, kim [bohaterki] naprawdę są, w przeciwieństwie do przyzwyczajania widzów do tego, co oglądają. Więc bardzo bym chciała 2. sezonu, ale naprawdę nie wiem.

Przed nami już tylko ostatni odcinek 1. sezonu "I tak po prostu". Na chwilę obecną nie ma informacji o dalszych losach produkcji.

Finał I tak po prostu w czwartek na HBO GO

REKLAMA