3. sezon "Wiedźmina" z nowym złoczyńcą. Przeciwnik Geralta jest świetnie znany fanom gier i książek

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Prace nad 3. sezonem "Wiedźmina" trwają pełną parą. Wiadomo, że zobaczymy ważny wątek z "Krwi elfów", pojawiły się też nieoficjalne informacje o tym, kto będzie głównym złoczyńcą.

"Wiedźmin" powrócił w grudniu z 2. sezonem, a ekipa pełną parą pracuje już nad kolejnym. Nieoficjalnie wiadomo, że zdjęcia ruszą w marcu. Nie brakuje także plotek o nowych bohaterach – jednym z nich ma być Profesor. Poszukiwania aktora właśnie się rozpoczęły.

Wiedźmin sezon 3 – zobaczymy Profesora?

Fanowski portal Redanian Intelligence poinformował, że 3. sezon serialu przedstawi widzom postać Profesora. Bohater jest dobrze znany fanom książek i gier. W "Czasie pogardy" on i jego ludzie ścigali Yennefer i Ciri. Pojawił się on także w pierwszej części gry komputerowej.

wiedźmin sezon 3 profesor

Gra "Wiedźmin" (CDR Project)

Jego prawdziwe imię to Ralf Blunden – jest to najemny bandyta znany z tego, że dla pieniędzy zrobi wszystko, łącznie z morderstwem. Pseudonim "Profesor" został nadany Blundenowi nie tylko z powodu okularów, które nosi, ale przede wszystkim dlatego, że często mówi w fantazyjny sposób – nawet jeśli to, co mówi, nie zawsze ma sens.

Redanian Intelligence udostępniło krótki fragment skryptu z prawdopodobnych przesłuchań do roli:

– Pan Ryszard zapłaci ci sowicie za wskazanie miejsca ich pobytu. Zapłacimy, jeśli ich widzieliście... Oportunizm nakazuje ci [Imię] poddać się teraz, abym nie był zmuszony do zatrzymania cię z niepotrzebnym wrakiem w następstwie mojego...

Nikt z twórców nie potwierdził informacji. Showrunnerka serialu Lauren S. Hissrich zdradziła jednak, że 3. sezon "Wiedźmina" będzie mieć ogromny rozmach. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nowe odcinki serialu zobaczymy na początku 2023 roku.

2. sezon Wiedźmina jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA