Osiem sezonów "Dextera" wreszcie pojawi się w Polsce w streamingu. Gdzie i kiedy będzie je można obejrzeć?

"Dexter" (Fot. Showtime)

W marcu w Polsce obejrzymy wreszcie "Dexter: New Blood", ale na tym nie koniec. W streamingu pojawią się także wszystkie sezony oryginalnego "Dextera" – gdzie będzie je można obejrzeć online?

Przetasowania na rynku platform streamingowych, odzyskiwanie praw do seriali przez studia, które je wyprodukowały, i bardzo długie oczekiwanie na premiery poza USA to w ostatnich miesiącach norma. Ofiarą streamingowych wojenek padł m.in. "Dexter: New Blood", który dopiero zadebiutuje w polskim streamingu. Serial będzie można oglądać od 9 marca na Canal+. A co z oryginalnym "Dexterem"?

Dexter w streamingu – gdzie obejrzeć serial online?

"Dexter" również ma pojawić się w całości na Canal+. Platforma zapowiedziała oficjalnie, że osiem sezonów (96 odcinków) kultowej produkcji, w której Michael C. Hall zagrał Dextera Morgana – analityka śladów krwi w wydziale policji w Miami, który nocami na własną rękę ściga morderców i wymierza im osobiście sprawiedliwość – będziemy mogli oglądać od początku marca.

dexter online gdzie obejrzeć streaming canal+

"Dexter" (Fot. Showtime)

9 marca premierę na Canal+ będzie mieć "Dexter: New Blood", 10-odcinkowy sequel rozgrywający się dekadę po tym, jak Dexter zaginął w trakcie huraganu. Rzeźnik z Miami teraz nazywa się Jim Lindsay i mieszka w małym miasteczku Iron Lake w stanie Nowy Jork, gdzie pracuje jako sprzedawca w lokalnym sklepie Fred's Fish & Game. Czy nowe otoczenie to "nowe życie" dla Dextera? Czy opanował swoją, opakowaną w próbę wymierzania sprawiedliwości, potrzebę mordu?

Rolę głównego antagonisty Dexa, Kurta Caldwella, właściciela postoju ciężarówek i nieoficjalnego burmistrza Iron Lake, gra Clancy Brown ("Carnivale", "Billions"). W obsadzie są także Jack Alcott ("Ptak dobrego Boga") jako dorosły Harrison, syn Dextera, Julia Jones ("The Mandalorian") jako lokalna policjantka, z którą umawia się Dex, oraz m.in. Alano Miller ("Jane the Virgin") i Jamie Chung ("Kraina Lovecrafta").

Z dawnych znajomych wracają Jennifer Carpenter jako Debra Morgan i John Lithgow jako Trinity Killer. Showrunnerem jest Clyde Phillips, twórca oryginału i showrunner jego pierwszych czterech sezonów.

Dexter i Dexter New Blood w marcu na Canal+

REKLAMA