6. sezon "Outlandera" pełen grozy i tajemnic. John Bell zdradza smaczki i mówi, że to jego ulubiona seria

"Outlander" (Fot. Starz)

Młody Ian powróci wraz z Claire i Jamiem w kolejnym sezonie "Outlandera". Grający go John Bell zdradził co nieco na temat nowych odcinków i przyznał, że jest zachwycony.

Pod koniec marca "Outlander" powróci z długo wyczekiwanym 6. sezonem. Gwiazdy chętnie opowiadają o tym co nas czeka – ostatnio Sam Heughan zapowiedział przeskok w czasie, a teraz parę słów powiedział John Bell, czyli serialowy Młody Ian.

Outlander sezon 6 – John Bell zapowiada grozę

John Bell udzielił wywiadu dla serwisu Digital Spy – jak przyznał, nowy sezon ma być naprawdę złowieszczy i pełen grozy. Podkreślił, że nie może zdradzać za wiele, ale osobiście jest zachwycony.

– To mój ulubiony sezon do tej pory, jest mocny, a poszczególne wątki – czuje się, że zmienia się tempo, jest takie złowieszcze wrażenie, które czuć przez cały sezon. Ian tam jest i dowiecie się o nim dużo więcej, więc jest to dla mnie dobry sezon.

Podczas rozmowy na Comic-Conie Bell potwierdził, że Młody Ian pojawi się w serialu i dowiemy się, co się z nim działo podczas pobytu u Mohawków. W rozmowie z Digital Spy obiecał, że nie zabraknie tajemnic.

– Jest tu wiele tajemnic na temat życia Iana z dala od [Fraser's] Ridge i jeśli nie czytaliście książek i nie wiecie, co się dzieje, sezon szósty z pewnością zagłębia się bardziej w postać Iana, więc mam się czym pobawić.

6. sezon liczy jedynie osiem odcinków, zamiast 12, co w znacznej mierze zostało spowodowane pandemią. Aktor przyznał, że praca w reżimie sanitarnym była ogromnym wyzwaniem.

– Byliśmy jedną z niewielu produkcji, którym pozwolono działać w tamtym czasie i ze względu na ten specjalny status musieliśmy być bardzo, bardzo ostrożni. Mimo że to jeden z najmocniejszych sezonów, był również jednym z najtrudniejszych do nakręcenia [ze względu na ograniczenia], co może faktycznie trochę nam pomogło, ponieważ w niektórych momentach wiele postaci, jak sądzę, czuje się samotnie i musieliśmy tylko spojrzeć na nasze własne pie***one doświadczenia, aby móc się do tego odnieść.

6. sezon "Outlandera" oparty jest na powieści "Tchnienie śniegu i popiołu" autorstwa Diany Gabaldon. Scenariusze do kolejnego sezonu są już gotowe i jak ujawniono, zdjęcia mają potrwać aż rok.

Outlander sezon 6 – premiera 7 marca na Netfliksie

REKLAMA