Co działo się z Młodym Ianem, kiedy go nie było na ekranie? 6. sezon "Outlandera" odkryje tę tajemnicę

"Outlander" (Fot. Starz)

Wszystko wskazuje na to, że w 6. sezon "Outlandera" będzie emocjonalnym rollercoasterem. John Bell zdradził, że w nowych odcinkach dowiemy się, co przeszedł Młody Ian.

Twórcy "Outlandera" podzielili się już zwiastunem 6. sezonu. Niestety, nowe odcinki – których będzie tylko osiem – zobaczymy dopiero w przyszłym roku, jednak twórcy i obsada zapewniają, że jest na co czekać. Sam Heughan zdradził ostatnio, że w Fraser's Ridge znajdzie się na krawędzi.

Outlander sezon 6: Co się działo z Młodym Ianem?

John Bell wziął udział w nowojorskim Comic-Conie. Jak podaje Showbiz Cheat Sheet, aktor zapowiedział, że pojawi się również w 6. sezonie serialu i dowiemy się nieco więcej na temat tego, co działo się z Ianem, kiedy go nie było w serialu.

– Cieszę się, że zobaczycie trochę więcej tego, co działo się z Ianem i w jaki sposób zabierze to ze sobą w przyszłość – powiedział.

Przypomnijmy – w 4. sezonie "Outlandera" Młody Ian zaoferował się, że zostanie u plemienia Mohawków w miejsce Rogera. Bohater stał się częścią ich społeczności, jednak niespodziewanie pojawił się w Fraser's Ridge w 8. odcinku 5. sezonu. Ian był niemal nie do poznania – próbował popełnić samobójstwo oraz zdradził, że ożenił się podczas pobytu wśród Mohawków. Nie wyjaśnił jednak, co stało się z jego żoną.

6. sezon oparty jest o powieść "Tchnienie śniegu i popiołu". W książce Ian i jego żona nie zostali rozdzieleni przez śmierć – nie wiadomo jednak, jakim tropem pójdą twórcy. Jak wiadomo, w nowych odcinkach poznamy rodzinę Christie. Zwiastun zasugerował, że pomiędzy Ianem a Malvą Christie (Jessica Reynolds) dojdzie do zbliżenia.

"Outlander" otrzymał już zamówienie na kolejny sezon. Ma on liczyć aż 16 odcinków i opierać się na książce "Kość z kości" Diany Gabaldon.

Outlander sezon 6 – premiera w 2022 roku

REKLAMA