Dramatyczna i emocjonalna podróż w zwiastunie serialu "Pachinko" – koreańskiej sagi rodzinnej od Apple TV+

"Pachinko" (Fot. Apple TV+)

W marcu Apple TV+ opowie nam historię czterech pokoleń koreańskich imigrantów. Zwiastun serialu "Pachinko" zapowiada o historię o miłości, rodzinie, przeznaczeniu i życiu na obczyźnie.

"Pachinko" to nowy serial Apple TV+, powstały w oparciu o koreański bestseller autorstwa Min Jin Lee. W styczniu podzielono się pierwszymi zdjęciami z serialu, a teraz do sieci trafił zwiastun.

Pachinko – trailer koreańskiego serialu Apple TV+ 

Przepełniony uniwersalnymi tematami, jak rodzina, miłość, triumf, przeznaczenie i wytrzymałość, serial jest kroniką nadziei i marzeń rodziny koreańskich imigrantów z czterech pokoleń, którzy opuszczają swoją ojczyznę w niestrudzonym dążeniu do przetrwania i rozwoju. Historia rozpoczyna się w Korei Południowej na początku XX wieku i jest opowiadana z perspektywy niezwykłej matriarchini, Sunji, która triumfuje wbrew wszelkim przeciwnościom losu. Jej historia zostaje zestawiona z losami jej wnuka, Solomona, w latach 80. Akcja dzieje się w Korei, Japonii i Ameryce.

W głównych rolach występują laureatka Oscara Youn Yuh-jung ("Minari") jako Sunja, Kim Min-ha jako jej młodsza wersja i Lee Min-ho ("The King: Eternal Monarch") jako Hansu. Jin-ha ("Devs") zagra ambitnego Solomona, a Jimmi Simpson ("Westworld") wcieli się w postać Toma Andrewsa. Do obsady należą także m.in. Soji Arai ("Cobra Kai") i Kaho Minami ("Love Begins When the Money Ends"), Jung In-gi ("The Fiery Priest"), Anna Sawai ("Szybcy i wściekli 9") i Jung Eunche ("Prześladowcy").

Serial liczy osiem odcinków – pierwsze trzy zostaną dodane na platformę 25 marca. Showrunnerką i scenarzystką serialu jest Soo Hugh ("Terror", "The Killing"). Producentami wykonawczymi są Kogonada ("After Yang") i Justin Chon ("Blue Bayou"), którzy także wyreżyserowali po cztery odcinki.

Pachinko – premiera 25 marca na Apple TV+

REKLAMA