Kręcenie "Obsesji Eve" jak taniec. Sandra Oh i Jodie Comer opowiadają o kulisach i zdradzają ulubione sceny

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

"Obsesja Eve" powraca z finałowym sezonem. Zabawa Villanelle i Evy w kotka i myszkę dobiega końca, a gwiazdy serialu zdradziły, które sceny należą do ich ulubionych.

"Obsesja Eve" wystartuje w Polsce z finałowym sezonem 27 lutego. Niedawno pojawił się zwiastun 4. sezonu serialu, a teraz gwiazdy serialu opowiedziały o ulubionych momentach.

Obsesja Eve – Jodie Comer i Sandra Oh zdradzają ulubione sceny

Aktorki rozmawiały o serialu z serwisem TVLine. Jodie Comer powiedziała, że przede wszystkim ceni sobie Sandrę Oh jako sceniczną partnerkę.

– W naszej pracy zawsze była spontaniczność i zaufanie. Ja naprawdę, rzeczywiście jej ufam. To naprawdę cudowny sposób pracy, bo wtedy możesz być otwarty i bezbronny i wiesz, że osoba naprzeciwko ciebie robi dokładnie to samo, i tak jakby podtrzymujecie się nawzajem.

Oh zgodziła się z koleżanką z planu dodając, że posiadanie tak świetnej serialowej partnerki jak Comer ma znaczący wpływ na pracę na planie, a także porównała aktorską dynamikę do tańca.

– Zaskakujecie się nawzajem i popychacie do działania. I to jest właśnie to, czego oczekujesz od naprawdę świetnego partnera w tańcu: ktoś, kto zawsze cię puści, złapie i obróci we właściwy sposób. I to jest właśnie ten rodzaj dynamiki, którą miałyśmy. Masz szczęście, kiedy masz dobrych partnerów do tańca... dobrych partnerów w aktorstwie – i czuję, że mogłyśmy to sobie nawzajem dać.

A skoro o tańcu mowa, aktorki zdradziły, że do ich ulubionych scen należy powolny taniec Eve i Vilanelle z 8. odcinka 3. sezonu (obejrzycie go w klipie powyżej) oraz scena z pieczenią, w której agentka dźga zabójczynię. Comer obiecała, że w ostatnich odcinkach także nie zabraknie dobrych scen.

Zgodnie z oficjalnym opisem, w 4. sezonie "Obsesji Eve" wszystkie trzy bohaterki serialu – Eve, Villanelle i Carolyn (Fiona Shaw) – są już w zupełnie innych miejscach w życiu. Po wymianie zdań pomiędzy Eve i Villanelle na moście Eve wyrusza na misję z pragnieniem zemsty, podczas gdy Villanelle znajduje dla siebie zupełnie nową społeczność, próbując udowodnić, że nie jest "potworem".

Obsesja Eve sezon 4 – premiera 27 lutego na HBO Go

REKLAMA