Brian Cox ma plan na emeryturę dla Logana. Gwiazda "Sukcesji" chce, by jego bohater był jak rzymski cesarz

"Sukcesja" (Fot. HBO)

Co może robić taki rekin biznesu jak Logan Roy na emeryturze? Brian Cox opowiedział, czego chce dla swojego bohatera – gwiazda "Sukcesji" ma bardzo konkretny plan.

"Sukcesja" triumfowała ostatnio na rozdaniu SAG Awards, zdobywając statuetkę dla najlepszej obsady serialu dramatycznego. Na gali nie brakowało gwiazd produkcji, w tym Briana Coxa. Aktor zdradził, jak wyobraża sobie przyszłość Logana Roya.

Sukcesja – Brian Cox chce spokoju dla Logana

Brian Cox w krótkiej rozmowie z Variety na czerwonym dywanie został zapytany, czy jest coś, co chciałby zrobić dla Logana, zanim serial dobiegnie końca. Jego odpowiedź zdecydowanie nie należała do standardowych.

– [Chciałbym] dobrze zaplanować jego emeryturę. Był taki wielki cesarz rzymski, Dioklecjan – był fantastycznym cesarzem rzymskim. Pod koniec swojego życia skończył uprawiając kapustę. Myślę więc, że to byłby wspaniały los dla Logana Roya, gdyby skończył uprawiając kapustę – powiedział.

Z kolei sam aktor podkreślił, że osobiście nie mógłby się zająć niczym podobnym na emeryturze, a poza tym nie ma w planach szybkiego kończenia kariery. Podobnie niestety może być z Loganem, którego trudno sobie wyobrazić jako spokojnego dziadka zamieszkującego na farmie po zostawieniu dzieciom swojego imperium – zwłaszcza po tym, co działo się w 3. sezonie serialu i jego dramatycznym finale.

Prawdopodobnie powstaną jeszcze dwa sezony "Sukcesji", ale jak stwierdził szef HBO – wszystko zależy od twórcy serialu. Zdjęcia do 4. sezonu mają rozpocząć się w czerwcu tego roku. Nie brakuje spekulacji, że może być to sezon finałowy, ale nic nie zostało potwierdzone.

Sukcesja jest dostępna na HBO GO

REKLAMA