Tom Holland bezskutecznie ubiegał się o rolę w "Peaky Blinders". Teraz showrunner oferuje mu występ w filmie

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

Stacja BBC rozpoczęła emisję finałowego sezonu "Peaky Blinders", ale już wiadomo, że powstanie filmowa kontynuacja. Steven Knight zdradził, że liczy na udział Toma Hollanda.

Serial "Peaky Blinders" powrócił z 6. sezonem – ma on być finałowy, ale jak mówił sam twórca to zaledwie "koniec początku". W przyszłym roku rozpoczną się zdjęcia do filmu, a Steven Knight wyjawił, jakiego aktora chciałby w nim zobaczyć.

Peaky Blinders – Tom Holland pojawi się w filmie?

Tom Holland zyskał ogromną popularność dzięki roli Petera Parkera w filmach Marvela, zaś obecnie możemy go oglądać w filmie "Uncharted" jako Nathana Drake'a. Podczas promocji aktor zdradził, że bezskutecznie ubiegał się o rolę w "Peaky Blinders". Steven Knight, twórca "Peaky Blinders" odpowiedział, że chętnie naprawi ten błąd.

– Rola, do której był przesłuchiwany, musiała być dość duża. Ale jeśli będzie chciał wrócić i [zagrać w] filmie, to go zechcemy – zapewnił Knight w rozmowie z Press Association (via Digital Spy).

peaky blinders film tom holland czoło

"Uncharted" (Fot. Columbia Pictures)

Twórca nie ukrywa, że intensywnie już myśli o castingach do filmu "Peaky Blinders". Na ten moment scenariusza nie widział jeszcze nawet Cillian Murphy, ale Knight ma ambitną wizję. Akcja filmu ma rozgrywać się w czasie II wojny światowej.

A co czeka nas w kolejnych odcinkach "Peaky Blinders"? Poznamy bohatera, który został wspomniany w premierowym odcinku. Wszystko wskazuje na to, że Jack "Wujek" Nelson nieźle namiesza i stanie się nowym przeciwnikiem Tommy'ego.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy finałowy sezon będzie dostępny w Polsce. Prawdopodobnie musimy poczekać na koniec emisji w Wielkiej Brytanii – finał serialu na BBC planowany jest na 3 kwietnia.

Peaky Blinders jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA