Podobała wam się piosenka Elliota z finału "Euforii"? Jest oficjalne wydanie – skrócone i z wokalem Zendayi

"Euforia" (Fot. HBO)

2. sezon "Euforii" znów zachwycił, choć nie obeszło się bez zgrzytów w finale, w tym jednego muzycznego. Ale jeżeli polubiliście piosenkę Elliota, to została ona... skrócona.

2. sezon serialu "Euforia" zakończył się w poniedziałek finałem, który podzielił widzów. Jedną z największych bolączek okazała się scena pojednania pomiędzy Rue (Zendaya) i Elliotem (Dominic Fike). W odpowiedzi na podziękowania dziewczyny za uratowanie życia chłopak zaczął śpiewać. Wykonany przez niego utwór "Little Star" trwał około pięciu minut.

Euforia sezon 2 – skrócona wersja piosenki Elliota

Fani byli tak zaskoczeni długością utworu, w czasie którego Rue po prostu słuchała Elliota i nie działo się nic więcej, że stało się to źródłem licznych docinków. Być może właśnie to sprawiło, że postanowiono skrócić piosenkę napisaną przez Zendayę i Labrintha na potrzeby serialu. O nowej wersji utworu na swoim Instagramie napisał Dominic Fike: "Skróciliśmy piosenkę... Piosenka Elliota z Zendayą w ten piątek".

Więc jeżeli piosenka się wam spodobała, albo nie byliście w stanie przebrnąć przez prawie pięć minut nagrania, oto jej krótsza i przyjaźniejsza dla odbiorców wersja, w której wokalnie wspomaga Fike'a Zendaya. Pozostaje tylko pytanie... dlaczego nie zdecydowano się zrobić odwrotnie? Do finału "Euforii" wrzucić wersję skróconą, a jako singiel wypuścić ją w oryginalnej długości? Fani z pewnością by to docenili.

Za nami finał 2. sezonu "Euforii", który okazał się rozczarowaniem dla wielu widzów. Mówiono m.in. o niesatysfakcjonującej konfrontacji pomiędzy Cassie a Maddy (Alexa Demie) czy braku Kat (Barbie Ferreira). "Euforia" powróci z 3. sezonem, jednak nie wiadomo, kiedy ruszą prace.

Tymczasem okazuje się, że 2. sezon "Euforii" miał w HBO rekordową oglądalność, niemal dorównując "Grze o tron". Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją finału 2. sezonu "Euforii".

Euforia – 2. sezon w całości dostępny na HBO GO

REKLAMA