Bójka Maddy i Cassie miała przykre konsekwencje dla Sydney Sweeney. Gwiazda "Euforii" złamała palec

"Euforia" (Fot. HBO)

W finałowym odcinku 2. sezonu "Euforii" fani w końcu doczekali się wyczekiwanego starcia pomiędzy Maddy i Cassie. Jak się okazuje, Alexa Demie złamała koleżance z planu palec u nogi.

Jednym z ważniejszych wątków w 2. sezonie "Euforii" było narastające napięcie pomiędzy Cassie (Sydney Sweeney) a Maddy (Alexa Demie) spowodowane uczuciami obu dziewczyn do Nate'a (Jacob Elordi). W finale doszło do bójki, a kręcenie sceny okazało się bolesne dla Sweeney – i to dosłownie.

Euforia sezon 2 – Alexa Demie złamała palec Sydney Sweeney

Pod koniec stycznia Sydney Sweeney wzięła udział w programie "The Late Late Show with James Corden", gdzie opowiedziała w jaki sposób złamała palec na planie "Euforii".

– Podczas kręcenia serialu nadepnięto mi na palec u nogi, który po prostu eksplodował, więc wylądowałam na ostrym dyżurze. Potem wróciłam i byłam naćpana morfiną. Mówili mi, że nigdy wcześniej nie widzieli mnie w takim stanie, a ja na to – mój palec też nie.

Podczas wywiadu Sweeney oczywiście nie mogła zdradzić, o jaką scenę chodziło, by uniknąć spoilerów. Teraz już wiadomo, że do wypadku doszło podczas kręcenia sceny bójki pomiędzy Maddy a Cassie. Aktorka powiedziała, że Alexa Demie nie miała pojęcia, że to ona doprowadziła do kontuzji koleżanki.

– Nie, nie powiedziałam jej. Bardzo mi przykro, Alexa. Tak mi przykro. Alexa, nie znienawidź mnie! – skomentowała ze śmiechem Sweeney.

Dla wielu fanów bójka pomiędzy bohaterkami była niesatysfakcjonującym zakończeniem ich kłótni, a cały finał również finał okazał się być rozczarowaniem dla części widzów. Wielu zadaje sobie pytanie, czy pomiędzy przyjaciółkami wszystko wróci do normy. "Euforia" powróci z 3. sezonem, jednak nie wiadomo, kiedy ruszą prace.

Euforia jest dostępna na platformie HBO GO

REKLAMA