Stephen Graham vs Artur Shelby na nowych zdjęciach z 6. sezonu "Peaky Blinders" – idą kolejne kłopoty?

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

Pierwsze odcinki finałowego sezonu "Peaky Blinders" już za nami, a w sieci właśnie pojawiły się zdjęcia promujące kolejny – zobaczcie, jak prezentuje się Stephen Graham.

6. sezon "Peaky Blinders" ruszył z kopyta i pewne jest, że emocji nie zabraknie. W końcu poznaliśmy nazwisko bohatera, w którego wciela się Stephen Graham, a nowe zdjęcia sugerują konfrontację z Arturem Shelbym (Paul Anderson).

Peaky Blinders sezon 6 – kogo gra Stephen Graham?

W serwisie Radio Times pojawiły się zdjęcia z 3. odcinka, na których znajduje się bohater grany przez Grahama – Hayden Stagg. Wszystko wskazuje na to, że Arthur nie jest zadowolony jego obecności i że między tą dwójką dojdzie do scysji.

O bohaterze Grahama wciąż wiadomo niewiele, ale jest to prawdopodobnie jeden z pracowników doków, który przybędzie do Artura, by dostarczyć mu wiadomość od Ady (via Birmingham Live). W sieci pojawił się także oficjalny opis tego co nas czeka.

W obliczu druzgocących wiadomości Tommy wyrusza na wyprawę, by odkryć, kto rzucił klątwę na jego rodzinę. W Birmingham Ada przejmuje dowództwo, a Artur przyjmuje nowych rekrutów – czytamy.

peaky blinders stephen graham

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

peaky blinders sezon 6 stephen graham

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

Graham do nie jedyna nowa osoba w obsadzie – w 2. odcinku poznaliśmy Jacka "Wujka" Nelsona, bohatera wzorowanego na ojcu prezydenta Johna F. Kennedy'ego (!), który z pewnością jeszcze namiesza. Do serialu powrócił również Tom Hardy jako Alfie.

W ostatnim sezonie Tommy Shelby (Cillian Murphy) musi stawić czoła zagrożonej pozycji w rodzinnej firmie oraz problemom spowodowanym przez nieudaną próbę zabójstwa faszystowskiego polityka Oswalda Mosleya. A kiedy finałowy sezon "Peaky Blinders" będzie dostępny w Polsce? Na pewno musimy poczekać przynajmniej na koniec emisji w Wielkiej Brytanii, który planowany jest na 3 kwietnia. Dokładana data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.

Peaky Blinders jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA