Emerald Fennell z "The Crown" spotkała się z Camillą Parker-Bowles – zobaczcie obie panie razem na zdjęciu

"The Crown" (Fot. Netflix)

Emerald Fennell zachwyciła widzów "The Crown" w roli Camilli Parker-Bowles. Kilka dni temu aktorka miała okazję spotkać księżną podczas przyjęcia z okazji Dnia Kobiet. Zobaczcie zdjęcie!

Emerald Fennell grała Camillę Parker-Bowles w 3. i 4. sezonie "The Crown". Aktorka w wywiadach podkreślała, że zależało jej na tej roli, i według widzów wypadła świetnie. Teraz gwiazda miała okazję spotkać księżną w prawdziwym życiu.

The Crown: Emerald Fennell spotkała Camillę Parker-Bowles

Gwiazda "The Crown" wzięła 8 marca udział w przyjęciu z okazji Dnia Kobiet, które odbyło się w królewskiej rezydencji Clarence House w Londynie. Fennell podzieliła się wrażeniami podczas wywiadów.

– Byłam zdenerwowana, że mogę zostać wrzucona do Tower [of London], ale jak na razie jest dobrze. [Camilla] była w centrum uwagi przez długi czas i zawsze znosiła to z wdziękiem – powiedziała.

Księżna Camilla, która podobno obejrzała pierwsze trzy sezony "The Crown", również odniosła się do spotkania swojej serialowej wersji.

– Dobrze wiedzieć, że gdybym w którymś momencie spadła z grzędy, moje fikcyjne alter ego jest tutaj, by przejąć pałeczkę. Więc, Emerald, szykuj się!

W listopadzie zobaczymy 5. sezon "The Crown" Fennell zastąpi Olivia Williams ("Ojciec"). W sieci pojawiły się wycieki z planu – aktorka jest niemal nie do poznania w charakterystycznym bobie Parker-Bowles.

W nadchodzących odcinkach zmieni się cała obsada. Imelda Staunton ("Vera") zagra królową Elżbietę, Lesley Manville ("Mum") księżniczkę Małgorzatę, a Jonathan Pryce ("Gra o tron") – księcia Filipa. W obsadzie są również m.in. Elizabeth Debicki ("Nocny recepcjonista") w roli księżnej Diany, Dominic West ("The Affair") w roli księcia Karola i Jonny Lee Miller ("Elementary") jako premier John Major.

Tutaj znajdziecie wszystko o 5. sezonie "The Crown". W planach jest jeszcze 6. sezon, którym serial już się zakończy.

The Crown – sezon 5 w listopadzie na Netfliksie

REKLAMA