Olivia Williams jako Camilla Parker-Bowles na planie "The Crown". Ona także wygląda zupełnie jak jej postać

"The Crown" (Fot. Netflix)

Nowe odcinki "The Crown" mamy zobaczyć w listopadzie. Ekipa wciąż intensywnie pracuje na planie 5. sezonu, a w sieci pojawiły się wycieki. Jak prezentuje się Olivia Williams?

5. sezon serialu "The Crown" ma trafić na Netfliksa w listopadzie tego roku. Widzów zachwycają wycieki z planu, a zwłaszcza zdjęcia Elizabeth Debicki w roli Diany. Tym razem możemy zobaczyć, jak w roli Camilli Parker-Bowles prezentuje się Olivia Williams – praca charakteryzatorów raz jeszcze robi wrażenie.

The Crown sezon 5 – Olivia Williams jako Camilla Parker-Bowles

Aktorkę dostrzeżono na planie podczas przerw pomiędzy zdjęciami. Internauci zwrócili uwagę na to, że Olivia Williams jest niemal nie do poznania w charakterystycznym bobie Camilli Parker-Bowles. W poprzednich sezonach w rolę wcielała się Emerald Fennell. Więcej zdjęć możecie obejrzeć na stronie People.

5. sezonowi "The Crown", który będzie dziać się w latach 90., już towarzyszą kontrowersje. Akcja ma rozgrywać się w okresie przed i po śmierci księżnej Diany. Prawdopodobnie zobaczymy wydarzenia z fatalnego dla rodziny królewskiej roku 1992, który królowa określiła jako "annus horribilis". To właśnie w tym roku troje z czworga jej dzieci rozstało się ze swoimi małżonkami, a w zamku w Windsorze wybuchł pożar. Potwierdzono, że zobaczymy kontrowersyjny wywiad Diany dla BBC z 1995 roku, w którym padły słynne słowa "jest nas troje w tym małżeństwie".

Na tym jednak nie koniec kontrowersji – w styczniu na fali doniesień na temat księcia Andrzeja, brytyjskie media zaczęły powtarzać nazwisko Jamesa Murreya  ("Cutting It", "Primeval"), który go zagra. Wcześniej pojawiły się plotki, że nikt nie chce ubiegać się o tę rolę.

W 5. sezonie "The Crown" zmieni się cała obsada serialu. Imelda Staunton ("Vera") zagra królową Elżbietę, Lesley Manville ("Mum") księżniczkę Małgorzatę, a Jonathan Pryce ("Gra o tron") – księcia Filipa. W obsadzie są również m.in. Elizabeth Debicki ("Nocny recepcjonista") w roli księżnej Diany, Dominic West ("The Affair") w roli księcia Karola, a także Jonny Lee Miller ("Elementary") jako premier John Major. W planach jest jeszcze 6. sezon, którym "The Crown" już się zakończy.

The Crown – sezon 5 w listopadzie na Netfliksie

REKLAMA