To już oficjalne – stado z "Teen Wolfa" wróci bez Stilesa. Dylan O'Brien mówi, dlaczego odmówił udziału w filmie

"Teen Wolf: Nastoletni wilkołak" (Fot. MTV)

Stiles był jednym z ulubionych bohaterów fanów "Teen Wolfa". Wielu miało nadzieję, że pojawi się w filmowej kontynuacji, ale Dylan O'Brien podjął inną decyzję – oto dlaczego.

"Teen Wolf: Nastoletni wilkołak" doczekał się sześciu sezonów. Od finału minęło pięć lat i właśnie trwają prace nad filmową kontynuacją – niedawno ogłoszono, kto zagra w filmie, a fanów zmartwił fakt, że na liście brakowało m.in. Dylana O'Briena jako Stilesa. Teraz aktor potwierdził, że nie pojawi się produkcji.

Teen Wolf: Dylan O'Brien nie pojawi się w filmie

Dylan O'Brien wyjaśnił, dlaczego podjął taką decyzję, w rozmowie z Variety – jak podkreślił, długo bił się z myślami.

– To była trudna decyzja. Wiele się na nią złożyło. Ten serial jest mi bardzo bliski. To była pierwsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem, a wiele osób związanych [z serialem] jest mi niezwykle bliskich. Starałem się, aby to się udało, ale wszystko potoczyło się bardzo szybko. My tak naprawdę nie wiedzieliśmy, że to się dzieje, oni trochę zrzucili to na nas i w porządku, bo wszyscy kochamy ten serial. Staraliśmy się to ogarnąć.

teen wolf film dylan o'brien

"Teen Wolf: Nastoletni wilkołak" (Fot. MTV)

Aktor był praktycznie nieobecny już w 6. sezonie serialu – kręcił wówczas ostatnią część filmowej serii "Więzień labiryntu", co powodowało konflikty w harmonogramach. Dodatkowo podczas zdjęć do "Leku na śmierć" złamał kość jarzmową i musiał przejść rekonstrukcję twarzy.

– Ostatecznie uznałem, że zostawiłem to wszystko w dobrym momencie i chcę to tak zostawić. Życzę im jak najlepiej i zamierzam obejrzeć film pierwszego wieczoru, kiedy się ukaże. Mam nadzieję, że to cholernie dobry film, ale ja w nim nie wystąpię.

Na liście aktorów, którą podano jako obsadę filmu, zabrakło także m.in. Tylera Hoechlina ("Superman i Lois") – zapytany przez serwis TVLine, czy pojawi się w nowej odsłonie "Teen Wolfa", nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi.

– Nie mogę tego ani potwierdzić, ani zaprzeczyć. Zobaczymy. Dzieje się wiele rzeczy, ale w tej chwili nie mam żadnego potwierdzenia. W tym świecie wszystko jest możliwe.

W filmie "Teen Wolf" zobaczymy, jak wraz z pełnią w Beacon Hills pojawia się przerażające zło. Scott McCall, który nie jest już nastolatkiem, ale nadal jest alfą, zbiera grupę sojuszników i przyjaciół, by stanąć do walki z najpotężniejszym wrogiem, z jakim przyszło im się zmierzyć. Za sterami produkcji stanie twórca serialu, Jeff Davis.

Serial Teen Wolf jest dostępny na platformie Netflix

REKLAMA