Fani pokochali Zibby Allen w 3. sezonie "Virgin River". Serialową Brie mógł jednak zagrać ktoś inny

"Virgin River" (Fot. Netflix)

W 3. sezonie serialu "Virgin River" poznaliśmy siostrę Jacka, Brie. Grająca ją Zibby Allen podbiła serca widzów – okazuje się jednak, że rolę mogła otrzymać inna aktorka.

W 3. sezonie "Virgin River" poznaliśmy kilkoro nowych bohaterów, w tym Brie, siostrę Jacka (Martin Henderson), w którą wcieliła się Zibby Allen. Tymczasem okazuje się, że o rolę starała się także Stacey Farber – czyli serialowa Tara, córka Lilly (Lynda Boyd).

Virgin River – Stacey Farber mogła zagrać Brie

Stacey Farber opowiedziała w "Hallmarkis Podcast" (via Express UK), jak wyglądała jej droga do "Virgin River".

– Dostałam angaż w Vancouver w czasie pandemii, więc byłam bardzo wdzięczna, że mam pracę. Nie sądzę, żeby ludzie o tym wiedzieli, ale najpierw nagrałam przesłuchanie do roli Brie. A potem nagrałam taśmę do roli Tary. Nie wiedziałam, jak popularny jest ten serial, kiedy zaczynałam, więc po prostu robiłam swoje. A kiedy w końcu się ukazał, po długim czasie, wszystko eksplodowało. Nadal jestem w szoku, jak wiele osób oglądało tamten sezon.

virgin river brie aktorka

"Virgin River" (Fot. Netflix)

W 3. sezonie "Virgin River" pojawił się bolesny wątek, jakim była śmierć Lily – Farber podkreśliła, że granie Tary w związku z tym było dla niej niezwykle ciężkim zadaniem.

– Tak właściwie to było naprawdę trudne. Chciałbym móc powiedzieć, że nie, wszystko jedno. Ale nie, to było naprawdę trudne. I bardzo się tym denerwowałam. Zwłaszcza tymi późniejszymi odcinkami. Pamiętam, że moja mama odwiedziła mnie w Vancouver i byłam bardzo zestresowana. Nie sądziłam, że mi się uda to odpalić. To chyba najbardziej wypakowana emocjami rzecz, w jakiej przyszło mi występować.

Ostatnio gwiazda produkcji Alexandra Breckenridge podzieliła się informacją, na jakim etapie są prace nad odcinkami. A co czeka bohaterki grane przez Stacey Farber i Zibby Allen? Tara będzie musiała zmierzyć się z dalszymi konsekwencjami śmierci Lilly, zaś Brie może wyjechać z miasta.

Premiera 4. sezonu Virgin River w tym roku na Netfliksie

REKLAMA