Jest polska data premiery 6. sezonu "Peaky Blinders". Niestety będziemy czekać dłużej, niż przewidywali fani

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

Nie sprawdziły się fanowskie spekulacje, że 6. sezon "Peaky Blinders" wyląduje na Netfliksie zaraz po zakończeniu emisji w Wielkiej Brytanii. Przed nami jeszcze miesiące czekania.

6. sezon "Peaky Blinders" to zdecydowanie jedna z najbardziej oczekiwanych premier serialowych tego roku. Ale podczas gdy Brytyjczycy oglądają nowe odcinki co niedziela na BBC, reszta świata czeka na premierę całości na platformie Netflix.

Peaky Blinders sezon 6 – kiedy polska premiera?

I niestety nieprędko się jej doczeka – jak podał dziś Netflix na Twitterze, finałowy sezon "Peaky Blinders" obejrzymy w Polsce 10 czerwca, czyli ponad dwa miesiące po zakończeniu emisji na Wyspach. Wcześniej fani spekulowali, że skoro poprzednio odcinki lądowały na Netfliksie dość szybko, to pewnie i tym razem zobaczymy je od razu po finale w Wielkiej Brytanii. Niestety tym razem Reddit się pomylił.

peaky blinders sezon 6 polska premiera netflix

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

Akcja 6. sezonu "Peaky Blinders" ma dziać się niedługo po wydarzeniach z finału 5. sezonu – Tommy Shelby (Cillian Murphy) będzie kontynuować swoją walkę z faszystowskim politykiem Oswaldem Mosleyem (Sam Claflin). Jednocześnie na drugim froncie szykuje mu się rodzinna wojna – z Michaelem (Finn Cole) i jego żądną władzy żoną Giną (Anya Taylor-Joy). Na ekranie zabraknie Helen McCrory w roli ciotki Polly. Aktorka zmarła w kwietniu 2021 roku i nie zagrała już w serialu.

Finałowy sezon "Peaky Blinders" oznacza kolejne powiększenie serialowego świata – wszystko zaczyna się od podróży Tommy'ego do Ameryki, gdzie koniec prohibicji przynosi nowe możliwości. Jednocześnie Shelby spotyka starego przeciwnika i czeka go też starcie z nowym. Tutaj znajdziecie wszystko o 6. sezonie "Peaky Blinders".

Wiadomo już także, że finał serialu "Peaky Blinders" to nie koniec historii rodziny Shelbych. Steven Knight, twórca produkcji BBC, ma w planach jeszcze film kinowy, do którego zdjęcia mają rozpocząć się w 2023 roku. Możliwe też są spin-offy.

6. sezon Peaky Blinders od 10 czerwca na Netflix

REKLAMA